Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 556: S. Bujała - J. Wieczorek, 12.0, PM, PM/166

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1532: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM EW 3 CW DJ= 11084.85
1532: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM EW 4 HE CA+1 45068.09
1532: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM EW 5 DxN HA-1 10058.95
2541: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM EW 3 NTW S4-1 10063.15
2541: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM EW 1 NTE D2-2 10016.62
2541: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM EW 3 SxW H5+1 93099.18
3539: K. Antas - W. Wejknis, 34.0, PM EW 4 CS DA-1 1005.76
3539: K. Antas - W. Wejknis, 34.0, PM EW 1 NTN C4+2 15053.98
3539: K. Antas - W. Wejknis, 34.0, PM EW 3 NTW D6= 40020.47
4537: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM EW 3 NTS SJ= 60073.97
4537: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM EW 3 NTN SJ+1 43022.45
4537: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM EW 1 NTN CQ-1 10044.51
5535: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM EW 1 NTW D5+1 12075.27
5535: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM EW 3 NTN HQ-1 5082.65
5535: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM EW 5 CW SA= 40049.73
6533: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM EW 2 SS H5+1 14062.53
6533: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM EW 1 SS HA+3 17050.27
6533: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM EW 1 NTN DK+2 15022.75
7531: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM EW 6 HxW CK= 166099.73
7531: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM EW 4 SW C2+2 68042.39
7531: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM EW 4 CN H7+1 15048.09
8540: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM NS 4 SE HK+1 65015.85
8540: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM NS 4 HE S6-1 10064.03
8540: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM NS 3 NTE H6+1 43020.92
9538: M. Boros - B. Macierzyński, 14.0, PM NS 3 NTN H3= 60043.34
9538: M. Boros - B. Macierzyński, 14.0, PM NS 3 NTE C5+1 63015.00
9538: M. Boros - B. Macierzyński, 14.0, PM NS 5 HE CK-1 5080.00
10536: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM NS 2 DxS SJ-3 8002.99
10536: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM NS 4 SW D4-1 10065.37
10536: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM NS 065.63
 +/-
 WYNIK50.62
 MIEJSCE363