Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 553: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM, PM/166

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1541: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM EW 2 HE C6+1 14055.33
1541: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM EW 5 SW D5-2 2008.46
1541: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM EW 2 SW C3= 11081.04
2552: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM EW 5 CxW S3-3 8000.83
2552: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM EW 4 HW CA+2 48096.13
2552: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM EW 5 DxN HK-2 30077.27
3554: R. Kmieciak - Z. Figurski, 6.0, PM EW 4 HE CA= 62070.55
3554: R. Kmieciak - Z. Figurski, 6.0, PM EW 2 NTN HJ+1 15053.98
3554: R. Kmieciak - Z. Figurski, 6.0, PM EW 3 NTE HT+1 43052.75
4538: M. Boros - B. Macierzyński, 14.0, PM EW 2 DS C6-1 5037.16
4538: M. Boros - B. Macierzyński, 14.0, PM EW 4 SS HK+1 45025.00
4538: M. Boros - B. Macierzyński, 14.0, PM EW 4 HxS CK-1 20030.87
5537: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM EW 1 HE CK+3 17014.58
5537: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM EW 4 SE H2+3 71055.84
5537: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM EW 5 CN S8= 40025.61
6536: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM EW 3 NTS SQ+1 63031.79
6536: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM EW 3 NTW H5= 60046.89
6536: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM EW 6 CxS H3-2 30046.94
7535: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM EW 4 SN C6+1 45054.94
7535: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM EW 4 SE S5+2 48070.00
7535: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM EW 4 SW D8= 62046.83
8534: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM NS 3 NTW S2-1 10036.85
8534: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM NS 1 NTE D2= 9042.17
8534: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM NS 5 HN SA= 45073.15
9533: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM NS 3 NTS SJ+1 63070.55
9533: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM NS 3 NTN SJ+1 43077.55
9533: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM NS 2 SN DK-3 30016.07
10532: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM NS 4 SS H5-3 1502.86
10532: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM NS 3 NTS S6-4 4000.41
10532: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM NS 2 SS D7-1 10012.81
 +/-
 WYNIK43.84
 MIEJSCE645