Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 550: J. Jaworski - E. Jaworska, 2.0, PM, PM/166

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1540: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM 28EW 3 NTN S6+1 63031.79
1540: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM 29EW 3 NTE D3+1 63085.00
1540: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM 30EW 4 HE CK= 42068.05
2539: K. Antas - W. Wejknis, 34.0, PM 1EW 6 HS CA= 98014.97
2539: K. Antas - W. Wejknis, 34.0, PM 2EW 4 SE C7+1 45032.08
2539: K. Antas - W. Wejknis, 34.0, PM 3EW 4 SW DJ= 62046.83
3552: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM 7EW 2 NTW HK+1 15088.49
3552: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM 8EW 2 HE D5-1 5037.78
3552: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM 9EW 5 HN SA-1 5070.41
4554: R. Kmieciak - Z. Figurski, 6.0, PM 13EW 3 NTS SJ+1 63029.45
4554: R. Kmieciak - Z. Figurski, 6.0, PM 14EW 3 NTN SJ+2 4605.37
4554: R. Kmieciak - Z. Figurski, 6.0, PM 15EW 2 SN DK-2 20068.27
5536: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 19EW 4 SS CT= 42019.89
5536: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 20EW 3 SS D7+1 17050.27
5536: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 21EW 1 NTN DK+2 15022.75
6535: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM 25EW 4 SE S7= 62053.66
6535: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM 26EW 4 HE S7-1 10035.97
6535: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM 27EW 5 HE ST-1 503.81
7534: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM 31EW 3 NTW CJ= 40083.42
7534: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM 32EW 5 SW D5-2 2008.46
7534: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM 33EW 3 SE C3-1 5022.00
8533: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 4NS 3 CW C2-1 10049.59
8533: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 5NS 4 HW S7= 42070.72
8533: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 6NS 6 DxN HA-2 30022.73
9532: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 10NS 4 HE CK= 62029.45
9532: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 11NS 1 NTN HJ+2 15046.29
9532: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 12NS 3 NTW D9+2 46014.42
10531: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 16NS 3 CE DA+1 13019.26
10531: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 17NS 4 SS H6= 42056.56
10531: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 18NS 5 CW H8= 40050.27
 +/-
 WYNIK41.27
 MIEJSCE712