Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 547: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM, PM/166

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1535: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 31EW 2 HE C6+1 14055.33
1535: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 32EW 5 SW D5-2 2008.46
1535: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 33EW 2 SW C3= 11081.04
2546: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM 4EW 5 CxW S3-3 8000.84
2546: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM 5EW 4 HW CA+2 48096.10
2546: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM 6EW 5 DxN HK-2 30077.08
3548: R. Kmieciak - Z. Figurski, 6.0, PM 10EW 4 HE CA= 62070.58
3548: R. Kmieciak - Z. Figurski, 6.0, PM 11EW 2 NTN HJ+1 15053.88
3548: R. Kmieciak - Z. Figurski, 6.0, PM 12EW 3 NTE HT+1 43052.77
4532: M. Boros - B. Macierzyński, 14.0, PM 16EW 2 DS C6-1 5036.95
4532: M. Boros - B. Macierzyński, 14.0, PM 17EW 4 SS HK+1 45025.21
4532: M. Boros - B. Macierzyński, 14.0, PM 18EW 4 HxS CK-1 20031.13
5531: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 22EW 1 HE CK+3 17014.70
5531: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 23EW 4 SE H2+3 71055.75
5531: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 24EW 5 CN S8= 40025.69
6530: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 28EW 3 NTS SQ+1 63031.92
6530: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 29EW 3 NTW H5= 60047.14
6530: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 30EW 6 CxS H3-2 30047.34
7529: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM 1EW 4 SN C6+1 45054.85
7529: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM 2EW 4 SE S5+2 48069.75
7529: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM 3EW 4 SW D8= 62046.94
8528: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM 7NS 3 NTW S2-1 10037.02
8528: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM 8NS 1 NTE D2= 9042.52
8528: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM 9NS 5 HN SA= 45073.20
9527: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 13NS 3 NTS SJ+1 63070.58
9527: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 14NS 3 NTN SJ+1 43077.36
9527: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 15NS 2 SN DK-3 30016.02
10526: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 19NS 4 SS H5-3 1502.61
10526: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 20NS 3 NTS S6-4 4000.41
10526: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 21NS 2 SS D7-1 10012.64
 +/-
 WYNIK43.86
 MIEJSCE642