Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53/ok.58 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 545: W. Kaliński - K. Puczyłowski, 13.5, PM, PM/166

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1533: K. Antas - W. Wejknis, 34.0, PM 25EW 4 SE HK+1 65084.15
1533: K. Antas - W. Wejknis, 34.0, PM 26EW 4 HE S7-1 10035.99
1533: K. Antas - W. Wejknis, 34.0, PM 27EW 3 NTE D8+1 43079.18
2532: M. Boros - B. Macierzyński, 14.0, PM 31EW 2 SE DJ+1 14055.33
2532: M. Boros - B. Macierzyński, 14.0, PM 32EW 4 SE DK= 62079.83
2532: M. Boros - B. Macierzyński, 14.0, PM 33EW 3 HN DJ-1 5052.39
3531: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 4EW 3 CW DJ-1 10050.28
3531: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 5EW 4 HW S7+2 48096.10
3531: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 6EW 5 SW DA-1 10034.03
4546: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM 10EW 3 HE D4+1 17022.93
4546: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM 11EW 1 NTN HJ+1 12083.93
4546: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM 12EW 3 NTW H3+1 43052.77
5548: R. Kmieciak - Z. Figurski, 6.0, PM 16EW 3 CE H4= 11069.37
5548: R. Kmieciak - Z. Figurski, 6.0, PM 17EW 2 DS D5+3 15069.56
5548: R. Kmieciak - Z. Figurski, 6.0, PM 18EW 3 CW DJ+2 15020.11
6528: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM 22EW 4 HW CK+2 68071.15
6528: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM 23EW 3 NTW H3+2 66028.49
6528: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM 24EW 5 CxN S8= 5508.38
7527: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 28EW 3 NTS SQ-1 10090.14
7527: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 29EW 2 DE HJ+1 11011.44
7527: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 30EW 5 CxS H3= 5501.96
8526: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 1NS 6 HS CA= 98084.90
8526: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 2NS 4 SE C3+2 48030.25
8526: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 3NS 4 SW DJ= 62053.06
9525: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 7NS 3 NTW S3-2 20074.17
9525: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 8NS 2 SW H6= 11030.06
9525: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 9NS 5 SW H6-2 20047.10
10535: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 13NS 3 NTS SJ= 60025.83
10535: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 14NS 3 NTN C5-1 5016.67
10535: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 15NS 2 DS C2-2 20031.63
 +/-
 WYNIK49.71
 MIEJSCE411