Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 514: T. Szemraj - J. Rybarski, 7.5, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1512: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 4EW 3 CE C7= 11084.85
1512: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 5EW 5 HW CA+1 48096.13
1512: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 6EW 5 D xN HA-1 10058.95
2517: J. Paja - E. Strzyż, 12.0, PK 22EW 4 HW CK+2 68070.84
2517: J. Paja - E. Strzyż, 12.0, PK 23EW 6 SW D6= 143073.37
2517: J. Paja - E. Strzyż, 12.0, PK 24EW 4 S xW CA-1 10059.95
3516: H. Łazarska - B. Ferenc, 14.0, PK 10NS 4 H xE CK= 7906.17
3516: H. Łazarska - B. Ferenc, 14.0, PK 11NS 1 NTN C4+3 18071.56
3516: H. Łazarska - B. Ferenc, 14.0, PK 12NS 3 NTW D6+1 43047.25
4518: J. Kotecki - M. Czesnar, 4.5, PK 19EW 4 SN HA= 42019.89
4518: J. Kotecki - M. Czesnar, 4.5, PK 20EW 4 SS HA= 62016.12
4518: J. Kotecki - M. Czesnar, 4.5, PK 21EW 1 NTW C6-1 5076.43
5521: A. Żarnowski - W. Paszko, 19.0, PK/MP 25NS 3 NTW HJ+1 63033.74
5521: A. Żarnowski - W. Paszko, 19.0, PK/MP 26NS 5 HE S7-2 20092.10
5521: A. Żarnowski - W. Paszko, 19.0, PK/MP 27NS 4 HW D9= 42047.15
7520: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 1NS 6 HS CA= 98085.03
7520: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 2NS 3 NTW D4+2 46054.86
7520: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 3NS 4 SW DJ= 62053.17
8513: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 28EW 3 NTN S8+1 63031.79
8513: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 29EW 3 NTE HJ+1 63085.00
8513: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 30EW 5 HE CK-1 5020.00
9515: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 31NS 2 C xN H9= 18098.67
9515: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 32NS 4 SW D5-1 10065.37
9515: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 33NS PASSN = 065.63
10511: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK 13NS 3 NTS SJ= 60026.03
10511: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK 14NS 3 NTN SJ+1 43077.55
10511: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK 15NS 3 NTS SA-3 30016.07
11510: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 7NS 3 NTW S4-2 20073.97
11510: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 8NS 2 HE D2-2 10083.38
11510: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 9NS 4 HN SA+1 45073.15
 +/-
 WYNIK58.81
 MIEJSCE68