Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 472: M. Sady - B. Batkiewicz, 21.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1457: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP EW 5 HS ST-1 5070.41
1457: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP EW 4 HE CK= 62070.55
2458: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP EW 3 NTS SJ+1 63029.45
2458: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP EW 3 NTN SJ+2 4605.37
3459: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP EW 3 NTN HQ-1 5082.65
3459: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP EW 3 NTE H8+1 43067.49
4460: J. Skuciński - J. Pasich, 12.0, MP EW 2 SS D4-1 10087.19
4460: J. Skuciński - J. Pasich, 12.0, MP EW 4 HW CK+2 68070.84
5461: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP EW 3 NTW H3+1 63066.26
5461: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP EW 2 HE S7+1 14065.67
6462: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP EW 3 NTW H5= 60046.89
6462: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP EW 4 HE S2= 42068.05
7463: P. Stopa - W. Wala, 32.0, MP EW 5 HS CA+1 48035.58
7463: P. Stopa - W. Wala, 32.0, MP EW 4 SE C7+2 48070.00
8464: L. Faber - Z. Pierzynka, 4.0, MP EW 4 HW S7+1 45068.09
8464: L. Faber - Z. Pierzynka, 4.0, MP EW 5 DxN HK-1 10058.95
9466: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP EW 1 NTN C4+2 15053.98
9466: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP EW 3 NTW C3+1 43052.75
10467: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 14.0, MP EW 3 NTS CQ-3 30083.93
10467: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 14.0, MP EW 2 DN HQ= 9023.50
11469: B. Biernacki - M. Szłapak, 0.0, MP NS 4 SS H6= 42080.11
11469: B. Biernacki - M. Szłapak, 0.0, MP NS 4 SS HA= 62083.88
12453: J. Jeleń - H. Święch, 9.0, MP NS 3 NTE DT+3 69048.37
12453: J. Jeleń - H. Święch, 9.0, MP NS 5 SW S3-2 10040.05
13454: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP NS 3 NTW D9+2 4603.94
13454: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP NS 3 NTS SQ+1 63068.21
14455: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 10.0, MP NS 2 SE DJ-1 5076.08
14455: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 10.0, MP NS 3 SE DK+1 17031.15
15456: M. Kiepura - P. Stefanów, 7.0, MP NS 4 HW DJ-1 10090.49
15456: M. Kiepura - P. Stefanów, 7.0, MP NS 3 SxS S5-3 8000.55
 +/-
 WYNIK56.68
 MIEJSCE126