Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 464: L. Faber - Z. Pierzynka, 4.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1481: J. Żmuda - M. Sobczak, 22.0, MP/DS NS 3 NTW H6+2 66071.33
1481: J. Żmuda - M. Sobczak, 22.0, MP/DS NS 5 CN S8= 40074.39
2478: M. Wilczyński - S. Urbanowski, 12.0, MP NS 3 NTW HJ= 60050.95
2478: M. Wilczyński - S. Urbanowski, 12.0, MP NS 4 HE H8= 62016.49
3479: C. Myszczyszyn - J. Szafraniec, 5.5, MP NS 4 HE ST= 42047.15
3479: C. Myszczyszyn - J. Szafraniec, 5.5, MP NS 3 NTS SQ-1 10010.05
4476: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP NS 3 NTW H5= 60053.11
4476: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP NS 6 HE CK-2 10091.39
5477: H. Leskiewicz-Łazarska - T. Bisping, 8.0, MP NS 3 SE H5-2 10091.69
5477: H. Leskiewicz-Łazarska - T. Bisping, 8.0, MP NS 3 NTE D4+3 6903.34
6474: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP NS 7 HS CA-1 5021.70
6474: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP NS 4 SE S8+2 48030.00
7475: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, SL NS 4 HW DJ= 62053.17
7475: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, SL NS 3 CE DA= 11015.15
8472: M. Sady - B. Batkiewicz, 21.0, MP NS 4 HW S7+1 45031.91
8472: M. Sady - B. Batkiewicz, 21.0, MP NS 5 DxN HK-1 10041.05
9470: J. Kalinowski - W. Rybka, 11.0, MP NS 3 NTW S4-2 20073.97
9470: J. Kalinowski - W. Rybka, 11.0, MP NS 1 NTE D2+1 12016.62
10471: P. Skałacki - J. Rżewski, 12.0, MP NS 5 HN HA= 45073.15
10471: P. Skałacki - J. Rżewski, 12.0, MP NS 4 HE CA+1 6509.86
11468: T. Garbacik - W. Klapper, 33.0, MP/SL EW 1 NTN HJ+2 15053.98
11468: T. Garbacik - W. Klapper, 33.0, MP/SL EW 3 NTW D9= 40020.47
12484: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP EW 3 NTN D3+2 6602.74
12484: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP EW 3 NTN C5= 40048.21
13482: G. Superson - K. Superson, 15.0, MP EW 3 HN DQ-3 30083.93
13482: G. Superson - K. Superson, 15.0, MP EW 3 DS C6-1 5037.16
14483: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP EW 5 CN HQ= 40053.28
14483: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP EW 5 CW H8= 40049.73
15480: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP EW 4 SN C3-1 5081.47
15480: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP EW 3 NTS HA-4 40099.59
 +/-
 WYNIK46.90
 MIEJSCE544