Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 456: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1473: C. Myszczyszyn - J. Szafraniec, 5.5, MP 19NS 2 SS H6+2 17055.08
1473: C. Myszczyszyn - J. Szafraniec, 5.5, MP 20NS 4 SS HK= 62083.88
2470: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP 21NS 1 NTN D8+2 15077.20
2470: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP 22NS 3 NTW CK-1 10091.62
3471: H. Leskiewicz-Łazarska - T. Bisping, 8.0, MP 23NS 4 SE ST+2 68057.81
3471: H. Leskiewicz-Łazarska - T. Bisping, 8.0, MP 24NS 5 SW CA-2 10039.97
4468: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 25NS 4 SE HK+1 65015.85
4468: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 26NS 3 NTW C7-3 30095.74
5469: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, SL 27NS 1 SW D9+2 14088.90
5469: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, SL 28NS 3 NTS SQ-1 1009.86
6466: M. Sady - B. Batkiewicz, 21.0, MP 29NS 3 NTW H5= 60052.86
6466: M. Sady - B. Batkiewicz, 21.0, MP 30NS 4 HE S2= 42031.65
7467: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 31NS 1 NTW H3+1 12052.57
7467: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 32NS 4 SW D5-1 10065.37
8464: J. Kalinowski - W. Rybka, 11.0, MP 1NS 6 HS CA= 98084.90
8464: J. Kalinowski - W. Rybka, 11.0, MP 2NS 4 SE C3+1 45068.21
9462: T. Garbacik - W. Klapper, 33.0, MP/SL 3NS 4 HW DJ= 62053.06
9462: T. Garbacik - W. Klapper, 33.0, MP/SL 4NS 3 CW DA-2 20082.08
10478: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 5NS 4 HW S7+1 45031.76
10478: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 6NS 5 DxN HK+1 65092.78
11476: G. Superson - K. Superson, 15.0, MP 7EW 3 NTW S4-2 20025.83
11476: G. Superson - K. Superson, 15.0, MP 8EW 2 SW C2+1 14091.55
12477: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 9EW 6 HxN SA-1 10073.76
12477: J. Duda - R. Śmiałek, 8.0, MP 10EW 3 SS H8-2 20040.88
13474: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 11EW 1 NTN HJ+2 15053.88
13474: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 12EW 3 NTW D6+2 46085.59
14475: J. Żmuda - M. Sobczak, 22.0, MP/DS 13EW 3 NTN D3+1 63029.42
14475: J. Żmuda - M. Sobczak, 22.0, MP/DS 14EW 3 NTN SJ+2 4605.42
15472: M. Wilczyński - S. Urbanowski, 12.0, MP 15EW 2 NTS CQ-3 30083.98
15472: M. Wilczyński - S. Urbanowski, 12.0, MP 16EW 1 NTN S3+1 1207.14
 +/-
 WYNIK57.62
 MIEJSCE96