Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 452: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1469: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, SL 11NS 2 HxE HA-3 50097.23
1469: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, SL 12NS 3 NTW H3+1 43047.23
2466: M. Sady - B. Batkiewicz, 21.0, MP 13NS 3 NTS SJ+1 63070.58
2466: M. Sady - B. Batkiewicz, 21.0, MP 14NS 3 NTN SJ+2 46094.58
3467: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 15NS 2 SN DK-1 10055.25
3467: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP 16NS 3 DN HQ-2 10044.64
4464: J. Kalinowski - W. Rybka, 11.0, MP 17NS 4 SS HK+1 45074.79
4464: J. Kalinowski - W. Rybka, 11.0, MP 18NS 4 HxS CA-1 20068.87
5465: P. Skałacki - J. Rżewski, 12.0, MP 19NS 4 SS H5= 42080.22
5465: P. Skałacki - J. Rżewski, 12.0, MP 20NS 4 SS HA= 62083.88
6462: T. Garbacik - W. Klapper, 33.0, MP/SL 21NS 1 NTN DK+2 15077.20
6462: T. Garbacik - W. Klapper, 33.0, MP/SL 22NS 4 HW CQ+1 65059.20
7478: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 23NS 6 SE S5+1 14607.67
7478: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 24NS 4 SW CA-1 5022.80
8476: G. Superson - K. Superson, 15.0, MP 25NS 3 NTW HJ+2 6605.19
8476: G. Superson - K. Superson, 15.0, MP 26NS 3 NTW SK-1 10064.01
9474: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 27NS 3 NTW HJ+2 4603.84
9474: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 28NS 3 NTS SQ-1 1009.86
10475: J. Żmuda - M. Sobczak, 22.0, MP/DS 29NS 3 NTW S2+1 63014.85
10475: J. Żmuda - M. Sobczak, 22.0, MP/DS 30NS 4 HW C7= 42031.65
11472: M. Wilczyński - S. Urbanowski, 12.0, MP 31EW 1 NTxxN S7-2 100098.48
11472: M. Wilczyński - S. Urbanowski, 12.0, MP 32EW 5 CxN HA-1 10057.32
12473: C. Myszczyszyn - J. Szafraniec, 5.5, MP 1EW 4 HS D2+2 48035.60
12473: C. Myszczyszyn - J. Szafraniec, 5.5, MP 2EW 6 SE C3= 98097.20
13470: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP 3EW 4 SW HQ+1 65080.97
13470: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP 4EW 3 CW DJ-1 10050.28
14471: H. Leskiewicz-Łazarska - T. Bisping, 8.0, MP 5EW 4 HW CA+2 48096.10
14471: H. Leskiewicz-Łazarska - T. Bisping, 8.0, MP 6EW 5 DN HA+1 42015.97
15468: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 7EW 2 CxN D5-3 80099.31
15468: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 8EW 1 NTE D2+1 12083.24
 +/-
 WYNIK57.60
 MIEJSCE99