Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 438: B. Piasecki - R. Woliński, 23.0, MP, MP/138

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1435: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 21EW 2 SxS D7-2 50099.59
1435: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 22EW 4 HW DT= 62027.34
1435: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 23EW 3 NTW HJ+2 66028.49
1435: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 24EW 3 SW D8= 14093.27
1435: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 25EW 3 NTW HJ+1 63066.39
2434: J. Krok - K. Kalamaszek, 6.0, MP 1NS 6 HS CA= 98084.90
2434: J. Krok - K. Kalamaszek, 6.0, MP 2NS 4 SW CJ+1 45068.21
2434: J. Krok - K. Kalamaszek, 6.0, MP 3NS 4 SW DJ= 62053.06
2434: J. Krok - K. Kalamaszek, 6.0, MP 4NS 3 SS CQ-2 2004.86
2434: J. Krok - K. Kalamaszek, 6.0, MP 5NS 4 HW S7+1 45031.76
2437: T. Przybycień - S. Kowalski, 4.0, MP 11EW 3 NTN H7= 40013.16
2437: T. Przybycień - S. Kowalski, 4.0, MP 12EW 3 NTW H3+2 46085.59
2437: T. Przybycień - S. Kowalski, 4.0, MP 13EW 3 NTS C9= 60074.17
2437: T. Przybycień - S. Kowalski, 4.0, MP 14EW 3 NTN SJ= 40048.47
2437: T. Przybycień - S. Kowalski, 4.0, MP 15EW 2 HW CT+1 14057.60
2439: W. Stój - J. Grygowicz, 5.5, MP 16NS 3 DN HQ-2 10044.64
2439: W. Stój - J. Grygowicz, 5.5, MP 17NS 6 DN HQ= 92096.83
2439: W. Stój - J. Grygowicz, 5.5, MP 18NS 5 HxS DA-2 50021.08
2439: W. Stój - J. Grygowicz, 5.5, MP 19NS 4 SN C3-1 5018.41
2439: W. Stój - J. Grygowicz, 5.5, MP 20NS 2 SS HA+2 17049.72
2436: T. Wszołek - M. Bajorek, 0.0, MP 30NS 4 HxE S2= 5901.54
2436: T. Wszołek - M. Bajorek, 0.0, MP 31NS 3 NTW H3-1 5076.08
2436: T. Wszołek - M. Bajorek, 0.0, MP 32NS 3 SW D5= 14037.01
2436: T. Wszołek - M. Bajorek, 0.0, MP 33NS 3 HN CA+1 17097.31
4433: S. Czech - R. Narewski, 8.0, MP 6EW 4 SW DA= 62082.22
4433: S. Czech - R. Narewski, 8.0, MP 7EW 3 NTW S4-2 20025.83
4433: S. Czech - R. Narewski, 8.0, MP 8EW 1 NTE D2-1 5037.26
4433: S. Czech - R. Narewski, 8.0, MP 9EW 4 SE HA= 62085.63
4433: S. Czech - R. Narewski, 8.0, MP 10EW 4 SS H8-3 30046.82
4440: S. Przybylski - A. Kokoszyński, 2.0, MP 26EW 4 HE S9-1 10035.99
4440: S. Przybylski - A. Kokoszyński, 2.0, MP 27EW 4 HE S9+1 45090.14
4440: S. Przybylski - A. Kokoszyński, 2.0, MP 28EW 3 SW CT-3 15069.18
4440: S. Przybylski - A. Kokoszyński, 2.0, MP 29EW 3 NTW H6= 60047.14
 +/-
 WYNIK54.54
 MIEJSCE190