Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 426: S. Bronowski - S. Westwalewicz, 8.0, MA, MA/321

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1418: W. Adamkiewicz - Z. Garlej, 7.0, WM/MA 19NS 2 SS H5+1 14037.47
1418: W. Adamkiewicz - Z. Garlej, 7.0, WM/MA 20NS 3 SS HK+1 17049.73
1418: W. Adamkiewicz - Z. Garlej, 7.0, WM/MA 21NS 1 SS D7= 8028.75
2419: A. Karczmarz - S. Grędziński, 12.0, WM 22NS 4 HW CK+2 68029.16
2419: A. Karczmarz - S. Grędziński, 12.0, WM 23NS 3 NTW C2+3 69048.37
2419: A. Karczmarz - S. Grędziński, 12.0, WM 24NS 5 C xN S8= 55091.69
3420: M. Tromski - R. Truszkowski, 4.5, MA 25NS 3 NTW CK+1 63033.74
3420: M. Tromski - R. Truszkowski, 4.5, MA 26NS 4 HE S7-1 10064.03
3420: M. Tromski - R. Truszkowski, 4.5, MA 27NS 4 SW D10= 42047.15
4421: J. Plichtowicz - S. Czarzasty, 5.0, WM 28NS 3 NTN H3= 60043.34
4421: J. Plichtowicz - S. Czarzasty, 5.0, WM 29NS 3 NTE S3= 60053.11
4421: J. Plichtowicz - S. Czarzasty, 5.0, WM 30NS 4 HE CK= 42031.95
5422: D. Kołodziejski - P. Marudziński, 6.0, MA/WM 31NS 3 HW SK= 14044.67
5422: D. Kołodziejski - P. Marudziński, 6.0, MA/WM 32NS 5 C xN HK-1 10042.68
5422: D. Kołodziejski - P. Marudziński, 6.0, MA/WM 33NS PASS 065.63
6423: W. Palmowski - S. Siwek, 16.0, MA 1NS 6 NTS D2-1 5021.70
6423: W. Palmowski - S. Siwek, 16.0, MA 2NS 4 SE C3+1 45067.92
6423: W. Palmowski - S. Siwek, 16.0, MA 3NS 4 SW DJ+1 65019.15
7413: R. Honczar - M. Wodzyński, 3.5, MA 4NS 1 NTE DA= 9027.55
7413: R. Honczar - M. Wodzyński, 3.5, MA 5NS 4 HW S7+1 45031.91
7413: R. Honczar - M. Wodzyński, 3.5, MA 6NS 3 SW DA+1 17029.48
8414: D. Biedrzycki - S. Grabowski, 12.0, MA 7NS 3 NTW S4-2 20073.97
8414: D. Biedrzycki - S. Grabowski, 12.0, MA 8NS 2 HE D2+1 1408.38
8414: D. Biedrzycki - S. Grabowski, 12.0, MA 9NS 5 C xS SJ-3 50018.08
9415: K. Dobrzyniecki - P. Ślesicki, 11.0, MA 10NS 5 C xS DA-2 50049.32
9415: K. Dobrzyniecki - P. Ślesicki, 11.0, MA 11NS 3 NTN H10-1 503.02
9415: K. Dobrzyniecki - P. Ślesicki, 11.0, MA 12NS 3 NTW D9+2 46014.42
10416: M. Stryczyński - A. Gotz, 4.0, MA/- 13NS 3 NTS S7+1 63070.55
10416: M. Stryczyński - A. Gotz, 4.0, MA/- 14NS 3 NTN SJ= 40051.79
10416: M. Stryczyński - A. Gotz, 4.0, MA/- 15NS 1 NTS C7-1 10055.49
11417: J. Sadowski - D. Głowacki, 4.0, MA/WM 16NS 3 SE DA= 14011.75
11417: J. Sadowski - D. Głowacki, 4.0, MA/WM 17NS 4 SS DA+1 45075.00
11417: J. Sadowski - D. Głowacki, 4.0, MA/WM 18NS 4 S xS CK-1 20069.13
 +/-
 WYNIK42.73
 MIEJSCE673