Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 419: A. Karczmarz - S. Grędziński, 12.0, WM, MA/321

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1420: M. Tromski - R. Truszkowski, 4.5, MA NS 4 DN HQ-3 1506.97
1420: M. Tromski - R. Truszkowski, 4.5, MA NS 3 NTN HQ-1 5017.35
1420: M. Tromski - R. Truszkowski, 4.5, MA NS 5 H xS DA-2 50021.18
2426: S. Bronowski - S. Westwalewicz, 8.0, MA EW 4 HW CK+2 68070.84
2426: S. Bronowski - S. Westwalewicz, 8.0, MA EW 3 NTW C2+3 69051.63
2426: S. Bronowski - S. Westwalewicz, 8.0, MA EW 5 C xN S8= 5508.31
3428: A. Mazur - J. Milewski, 2.5, MA EW 3 HE D2+1 17022.88
3428: A. Mazur - J. Milewski, 2.5, MA EW 3 NTN HJ-1 5097.25
3428: A. Mazur - J. Milewski, 2.5, MA EW 3 NTW H3+1 43052.75
4425: A. Niewiadomski - K. Głowacki, 7.0, MA NS 3 NTE CJ= 40016.58
4425: A. Niewiadomski - K. Głowacki, 7.0, MA NS 4 SW D5-1 10065.37
4425: A. Niewiadomski - K. Głowacki, 7.0, MA NS PASS 065.63
5424: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.0, MA EW 3 CE -1 10050.41
5424: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.0, MA EW 3 NTE +1 43042.68
5424: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.0, MA EW 5 D xN -1 10058.95
6416: M. Stryczyński - A. Gotz, 4.0, MA/- EW 4 SE CJ-1 1009.76
6416: M. Stryczyński - A. Gotz, 4.0, MA/- EW 4 HE S7-1 10035.97
6416: M. Stryczyński - A. Gotz, 4.0, MA/- EW 4 HE DA= 42052.85
7430: W. Surmacz - W. Moreń, 2.0, MA EW 3 SS H5+1 17045.10
7430: W. Surmacz - W. Moreń, 2.0, MA EW 2 SS HA+2 17050.27
7430: W. Surmacz - W. Moreń, 2.0, MA EW 2 NTN DK= 12047.28
8429: P. Wróblewski - G. Nowiński, 4.5, MA NS 3 NTS SQ+1 63068.21
8429: P. Wróblewski - G. Nowiński, 4.5, MA NS 1 NTW H5+2 15084.46
8429: P. Wróblewski - G. Nowiński, 4.5, MA NS 4 HE CK= 42031.95
9422: D. Kołodziejski - P. Marudziński, 6.0, MA/WM NS 4 HS D2+2 48064.42
9422: D. Kołodziejski - P. Marudziński, 6.0, MA/WM NS 4 SE C3= 42086.94
9422: D. Kołodziejski - P. Marudziński, 6.0, MA/WM NS 2 SW DJ+2 17079.34
10427: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 4.0, MA NS 3 NTW S4-2 20073.97
10427: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 4.0, MA NS 2 HE D2-1 5062.22
10427: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 4.0, MA NS 4 HN SA= 42055.89
11418: W. Adamkiewicz - Z. Garlej, 7.0, WM/MA EW 3 NTS SJ= 60073.97
11418: W. Adamkiewicz - Z. Garlej, 7.0, WM/MA EW 3 NTN C8= 40048.21
11418: W. Adamkiewicz - Z. Garlej, 7.0, WM/MA EW 2 D xE D7+1 28076.65
 +/-
 WYNIK51.40
 MIEJSCE326