Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 416: D. Kołodziejski - P. Marudziński, 6.0, MA/WM, MA/321

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1408: D. Biedrzycki - S. Grabowski, 12.0, MA 10NS 4 HE CA= 62029.42
1408: D. Biedrzycki - S. Grabowski, 12.0, MA 11NS 1 NTN C4+2 15046.12
1408: D. Biedrzycki - S. Grabowski, 12.0, MA 12NS 3 NTW S8+2 46014.41
2421: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 4.0, MA 16NS 3 CE C4+1 13019.37
2421: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 4.0, MA 17NS 3 SS H3+2 20038.02
2421: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 4.0, MA 18NS 5 C xW H8= 55011.57
3415: J. Plichtowicz - S. Czarzasty, 5.0, WM 22EW 5 HW CQ+1 68071.15
3415: J. Plichtowicz - S. Czarzasty, 5.0, WM 23EW 6 SE S10+1 146092.33
3415: J. Plichtowicz - S. Czarzasty, 5.0, WM 24EW 3 SW D9= 14093.27
4417: W. Palmowski - S. Siwek, 16.0, MA 25NS 4 SE HK+1 65015.85
4417: W. Palmowski - S. Siwek, 16.0, MA 26NS 4 HE S7-1 10064.01
4417: W. Palmowski - S. Siwek, 16.0, MA 27NS 3 NTE H8+2 4603.84
5420: S. Bronowski - S. Westwalewicz, 8.0, MA 31EW 3 HW SK= 14055.33
5420: S. Bronowski - S. Westwalewicz, 8.0, MA 32EW 5 C xN HK-1 10057.32
5420: S. Bronowski - S. Westwalewicz, 8.0, MA 33EW PASS 034.37
6422: A. Mazur - J. Milewski, 2.5, MA 19EW 4 SN C3-1 5081.59
6422: A. Mazur - J. Milewski, 2.5, MA 20EW 4 SS HA-1 10088.57
6422: A. Mazur - J. Milewski, 2.5, MA 21EW 1 NTN DK+2 15022.80
7419: A. Niewiadomski - K. Głowacki, 7.0, MA 7NS 3 NTW S4-2 20074.17
7419: A. Niewiadomski - K. Głowacki, 7.0, MA 8NS 1 NTE D2+1 12016.76
7419: A. Niewiadomski - K. Głowacki, 7.0, MA 9NS 4 S xW H6-1 20047.10
8418: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.0, MA 13EW 3 NTS = 60074.17
8418: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.0, MA 14EW 3 NTN = 40048.47
8418: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.0, MA 15EW 1 NTS -1 10044.75
9413: A. Karczmarz - S. Grędziński, 12.0, WM 1EW 4 HS D2+2 48035.60
9413: A. Karczmarz - S. Grędziński, 12.0, WM 2EW 4 SE C3= 42012.89
9413: A. Karczmarz - S. Grędziński, 12.0, WM 3EW 2 SW DJ+2 17020.56
10424: W. Surmacz - W. Moreń, 2.0, MA 28EW 3 NTS SQ+1 63031.92
10424: W. Surmacz - W. Moreń, 2.0, MA 29EW 3 NTW H5= 60047.14
10424: W. Surmacz - W. Moreń, 2.0, MA 30EW 5 C xS H3-1 10037.54
11423: P. Wróblewski - G. Nowiński, 4.5, MA 4NS 3 CE D3-1 10049.72
11423: P. Wróblewski - G. Nowiński, 4.5, MA 5NS 4 HE S5+1 45031.76
11423: P. Wróblewski - G. Nowiński, 4.5, MA 6NS 6 S xE DA= 16600.00
 +/-
 WYNIK42.78
 MIEJSCE668