Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53/ok.58 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 409: K. Dobrzyniecki - P. Ślesicki, 11.0, MA, MA/321

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1418: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.0, MA 25EW 4 SE +1 65084.15
1418: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.0, MA 26EW 4 HE -1 10035.99
1418: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.0, MA 27EW 4 HW = 42052.88
2417: W. Palmowski - S. Siwek, 16.0, MA 13EW 3 NTS SJ= 60074.17
2417: W. Palmowski - S. Siwek, 16.0, MA 14EW 3 NTN SJ+1 43022.64
2417: W. Palmowski - S. Siwek, 16.0, MA 15EW 2 CW H4= 9034.39
3424: W. Surmacz - W. Moreń, 2.0, MA 7EW 3 NTW S4-1 10062.98
3424: W. Surmacz - W. Moreń, 2.0, MA 8EW 2 SW C3+1 14091.55
3424: W. Surmacz - W. Moreń, 2.0, MA 9EW 5 HN SA= 45026.80
4423: P. Wróblewski - G. Nowiński, 4.5, MA 16NS 3 DN CK-1 5063.05
4423: P. Wróblewski - G. Nowiński, 4.5, MA 17NS 2 SN H2+3 20038.02
4423: P. Wróblewski - G. Nowiński, 4.5, MA 18NS 5 CE DK= 40050.00
5412: W. Adamkiewicz - Z. Garlej, 7.0, WM/MA 22NS 3 HW CK+3 23082.83
5412: W. Adamkiewicz - Z. Garlej, 7.0, WM/MA 23NS 6 SW HJ-1 10094.25
5412: W. Adamkiewicz - Z. Garlej, 7.0, WM/MA 24NS 5 SW CA-2 10039.97
6421: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 4.0, MA 28NS 3 NTS SQ+1 63068.08
6421: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 4.0, MA 29NS 3 NTW H5= 60052.86
6421: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 4.0, MA 30NS 4 HE CK= 42031.65
7408: D. Biedrzycki - S. Grabowski, 12.0, MA 1EW 6 HS D2= 98015.10
7408: D. Biedrzycki - S. Grabowski, 12.0, MA 2EW 6 SE S5= 98097.20
7408: D. Biedrzycki - S. Grabowski, 12.0, MA 3EW 4 SW S10+1 65080.97
8410: M. Stryczyński - A. Gotz, 4.0, MA/- 4NS 2 HN CK-1 10022.64
8410: M. Stryczyński - A. Gotz, 4.0, MA/- 5NS 4 HW CA+1 45031.76
8410: M. Stryczyński - A. Gotz, 4.0, MA/- 6NS 3 NT xN HA-6 14000.28
9420: S. Bronowski - S. Westwalewicz, 8.0, MA 10EW 5 C xS DA-2 50050.83
9420: S. Bronowski - S. Westwalewicz, 8.0, MA 11EW 3 NTN H10-1 5096.95
9420: S. Bronowski - S. Westwalewicz, 8.0, MA 12EW 3 NTW D9+2 46085.59
10422: A. Mazur - J. Milewski, 2.5, MA 31EW TD 60.00
10422: A. Mazur - J. Milewski, 2.5, MA 32EW 4 SW D5+1 65088.06
10422: A. Mazur - J. Milewski, 2.5, MA 33EW 4 S xW CQ-1 10013.32
11419: A. Niewiadomski - K. Głowacki, 7.0, MA 19NS 4 SN H5-1 5018.41
11419: A. Niewiadomski - K. Głowacki, 7.0, MA 20NS 4 SS HK= 62083.88
11419: A. Niewiadomski - K. Głowacki, 7.0, MA 21NS 2 DE DA-1 5023.49
 +/-
 WYNIK53.78
 MIEJSCE217