Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 385: M. Swoboda - T. Gellert, 1.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1382: M. Janota - Z. Pietruszewski, 2.0, MA/- 11NS 3 NTW S7-4 20079.22
1382: M. Janota - Z. Pietruszewski, 2.0, MA/- 12NS 3 NTW H3+1 43047.23
2384: M. Maksymiuk - J. Oleksiewicz, 1.5, -/MA 13NS 3 NTS S7= 60025.83
2384: M. Maksymiuk - J. Oleksiewicz, 1.5, -/MA 14NS 2 S xW C2-2 30037.50
3378: B. Zalewski - J. Królikowski, 2.5, MA 15NS 2 SN C2-1 10055.25
3378: B. Zalewski - J. Królikowski, 2.5, MA 16NS 3 CE S2+1 13019.37
4380: J. Kosieradzki - J. Jeleński, 0.5, MA/- 17NS 2 SS DA= 11027.00
4380: J. Kosieradzki - J. Jeleński, 0.5, MA/- 18NS 5 CW C4= 40050.00
5374: P. Szymański - M. Baszenko, 0.0, 19NS 4 S xS H4= 59097.53
5374: P. Szymański - M. Baszenko, 0.0, 20NS 4 SS HA= 62083.88
6376: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.0, MA 21NS 1 NTN DK+2 15077.20
6376: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.0, MA 22NS 4 HW D4+1 65059.20
7405: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 23NS 3 NTW S7+2 66071.51
7405: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 24NS 4 SW D9-1 5022.80
8402: M. Buduła - R. Przybysz, 2.0, MA 25NS 1 NTW CK+3 18065.98
8402: M. Buduła - R. Przybysz, 2.0, MA 26NS 4 HE S2= 62016.48
9401: M. Landowska - B. Szlacheta, 5.5, MA 27NS 3 NTE D2= 40067.40
9401: M. Landowska - B. Szlacheta, 5.5, MA 28NS 3 NTN H5+1 63068.08
10395: M. Stępiński - M. Górski, 7.5, MA 29NS 3 NTW H5+1 63014.85
10395: M. Stępiński - M. Górski, 7.5, MA 30NS 4 HE S9= 42031.65
11397: A. Kacperek - B. Ćwiek, 4.0, MA 31EW 2 SE C5-1 5023.92
11397: A. Kacperek - B. Ćwiek, 4.0, MA 32EW 4 SW D5-1 10034.63
12391: A. Kosiorek - Ł. Marecik, 3.0, MA 1EW 6 NTS CA-1 5078.25
12391: A. Kosiorek - Ł. Marecik, 3.0, MA 2EW 3 NTW H4+2 46044.82
13393: R. Kowalewicz - A. Sobula, 4.0, MA 3EW 4 SW HQ= 62046.94
13393: R. Kowalewicz - A. Sobula, 4.0, MA 4EW 3 CE DA-1 10050.28
14386: M. Jaroszkiewicz - F. Czechowski, 4.0, MA 5EW 3 HW S7+2 20014.21
14386: M. Jaroszkiewicz - F. Czechowski, 4.0, MA 6EW 3 HE D10+2 20072.50
15388: K. Salak - R. Wajs, 4.5, MA 7EW 4 HW D4-3 3004.70
15388: K. Salak - R. Wajs, 4.5, MA 8EW 1 NTE D2-3 1505.40
 +/-
 WYNIK46.45
 MIEJSCE555