Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 372: J. Zalewska - J. Bazyluk, 2.5, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1375: M. Gutkowski - A. Łodziński, 0.0, 25NS 3 SE HK+2 20060.98
1375: M. Gutkowski - A. Łodziński, 0.0, 26NS 5 HE S7-2 20092.10
2373: M. Hernandez - J. Szymaszczyk, 3.0, MA 27NS 4 HE H8= 42047.15
2373: M. Hernandez - J. Szymaszczyk, 3.0, MA 28NS 3 NTN H5+2 66089.81
3371: J. Wieczorek - J. Brzózy, 2.0, MA 29NS 3 NTW H5= 60053.11
3371: J. Wieczorek - J. Brzózy, 2.0, MA 30NS 5 CS H4-1 5069.17
4369: W. Urbanowicz - K. Bekalarek, 5.0, MA 31NS 1 NTW C4= 9064.69
4369: W. Urbanowicz - K. Bekalarek, 5.0, MA 32NS 4 SW D5-2 20091.54
5367: J. Serwatowska - B. Dejnakowski, 4.0, MA 1NS 4 SN C6+1 45045.06
5367: J. Serwatowska - B. Dejnakowski, 4.0, MA 2NS 4 SE C7+2 48030.00
6365: M. Cieniewicz - D. Krakowiak, 4.5, MA 3NS 4 HW C3-1 10090.49
6365: M. Cieniewicz - D. Krakowiak, 4.5, MA 4NS 3 CW H2= 11015.15
7362: E. Brewińska - Z. Poźniak, 0.0, 5NS 4 HW S7+1 45031.91
7362: E. Brewińska - Z. Poźniak, 0.0, 6NS 5 D xN HA+1 65092.70
8360: S. Andrejas - J. Wawrowski, 4.0, MA 7NS 3 NTW H6-1 10036.85
8360: S. Andrejas - J. Wawrowski, 4.0, MA 8NS 1 NTE D2-1 5062.22
9356: I. Wilczyńska - Z. Kozerski, 0.5, MA/- 9NS 4 SW H6-1 10035.21
9356: I. Wilczyńska - Z. Kozerski, 0.5, MA/- 10NS 4 HE CA= 62029.45
10354: M. Szmigielska - L. Szmigielski, 0.0, 11NS 1 NTN HJ+3 18071.84
10354: M. Szmigielska - L. Szmigielski, 0.0, 12NS 3 NTW H4+2 46014.42
11352: K. Brewińska - K. Frąckiewicz, 0.5, -/MA 13EW 3 NTS SJ-1 10097.81
11352: K. Brewińska - K. Frąckiewicz, 0.5, -/MA 14EW 3 NTN C5= 40048.21
12350: J. Wadowski - W. Starkiewicz, 2.5, MA 15EW 1 NTS C7= 9017.45
12350: J. Wadowski - W. Starkiewicz, 2.5, MA 16EW 2 DS H5= 9023.50
13410: K. Melkonyan - T. Kiełbasa, 4.0, MA 17EW 3 SS H3+1 17065.85
13410: K. Melkonyan - T. Kiełbasa, 4.0, MA 18EW 3 NTW H8+1 43067.49
14379: E. Kossowska - J. Kotowski, 2.5, MA 19EW 3 SS H5= 14062.53
14379: E. Kossowska - J. Kotowski, 2.5, MA 20EW 3 SS HA+1 17050.27
15377: T. Mroczek - T. Przegaliński, 0.0, MA 21EW 2 DE C9-2 10062.81
15377: T. Mroczek - T. Przegaliński, 0.0, MA 22EW 6 HW CK-2 2001.91
 +/-
 WYNIK54.05
 MIEJSCE209