Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 366: T. Guberow - D. Szywalska, 0.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1369: W. Urbanowicz - K. Bekalarek, 5.0, MA 19NS 4 SS H5-3 1502.86
1369: W. Urbanowicz - K. Bekalarek, 5.0, MA 20NS 3 HE CA-1 10019.13
2367: J. Serwatowska - B. Dejnakowski, 4.0, MA 21NS 2 SS D7-1 10012.81
2367: J. Serwatowska - B. Dejnakowski, 4.0, MA 22NS 3 NTW C9= 60078.61
3365: M. Cieniewicz - D. Krakowiak, 4.5, MA 23NS 6 NTW S6+1 14702.72
3365: M. Cieniewicz - D. Krakowiak, 4.5, MA 24NS 4 SW CA-1 5022.89
4362: E. Brewińska - Z. Poźniak, 0.0, 25NS 4 SE C2= 62046.34
4362: E. Brewińska - Z. Poźniak, 0.0, 26NS 1 HE C2+2 14034.33
5360: S. Andrejas - J. Wawrowski, 4.0, MA 27NS 4 HE S2+1 45010.05
5360: S. Andrejas - J. Wawrowski, 4.0, MA 28NS 3 CS SQ+1 13024.86
6358: J. Chychłowski - J. Szymański, 0.0, 29NS 3 NTW H5= 60053.11
6358: J. Chychłowski - J. Szymański, 0.0, 30NS 4 HE CK= 42031.95
7356: I. Wilczyńska - Z. Kozerski, 0.5, MA/- 31NS 3 SE C5-1 5076.08
7356: I. Wilczyńska - Z. Kozerski, 0.5, MA/- 32NS 3 SW D5+1 17031.15
8354: M. Szmigielska - L. Szmigielski, 0.0, 1NS 5 HN C6-1 5021.70
8354: M. Szmigielska - L. Szmigielski, 0.0, 2NS 4 SE HA+1 45067.92
9350: J. Wadowski - W. Starkiewicz, 2.5, MA 3NS 4 HW DJ+1 65019.15
9350: J. Wadowski - W. Starkiewicz, 2.5, MA 4NS 3 CE DA= 11015.15
10410: K. Melkonyan - T. Kiełbasa, 4.0, MA 5NS 4 HW CA= 42070.72
10410: K. Melkonyan - T. Kiełbasa, 4.0, MA 6NS 4 HE CA+1 65010.75
11379: E. Kossowska - J. Kotowski, 2.5, MA 7EW 3 NTW S5-2 20026.03
11379: E. Kossowska - J. Kotowski, 2.5, MA 8EW 3 SW H4-2 10016.62
12377: T. Mroczek - T. Przegaliński, 0.0, MA 9EW 4 S xW DJ= 79094.24
12377: T. Mroczek - T. Przegaliński, 0.0, MA 10EW 4 HE CA= 62070.55
13375: M. Gutkowski - A. Łodziński, 0.0, 11EW 2 NTN D7+1 15053.71
13375: M. Gutkowski - A. Łodziński, 0.0, 12EW 6 NTW H3-1 507.69
14373: M. Hernandez - J. Szymaszczyk, 3.0, MA 13EW 3 NTS S7+1 63029.45
14373: M. Hernandez - J. Szymaszczyk, 3.0, MA 14EW 3 NTN C4-1 5083.06
15371: J. Wieczorek - J. Brzózy, 2.0, MA 15EW 2 NTS CQ-1 10044.51
15371: J. Wieczorek - J. Brzózy, 2.0, MA 16EW 3 HW D4-2 2003.28
 +/-
 WYNIK36.05
 MIEJSCE762