Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 359: A. Nożyńska - P. Tokarski, 3.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1360: S. Andrejas - J. Wawrowski, 4.0, MA 11NS 2 NTN HJ+1 15046.29
1360: S. Andrejas - J. Wawrowski, 4.0, MA 12NS 3 NTW C3+2 46014.42
2358: J. Chychłowski - J. Szymański, 0.0, 13NS 5 CN H8-2 2000.14
2358: J. Chychłowski - J. Szymański, 0.0, 14NS 3 NTN C5+1 43077.55
3356: I. Wilczyńska - Z. Kozerski, 0.5, MA/- 15NS 2 HE CK-1 5075.55
3356: I. Wilczyńska - Z. Kozerski, 0.5, MA/- 16NS 2 DN CK= 9076.50
4354: M. Szmigielska - L. Szmigielski, 0.0, 17NS 3 NTN HQ= 40046.72
4354: M. Szmigielska - L. Szmigielski, 0.0, 18NS 5 C xW H8= 55011.48
5352: K. Brewińska - K. Frąckiewicz, 0.5, -/MA 19NS 2 SS H6+2 17054.90
5352: K. Brewińska - K. Frąckiewicz, 0.5, -/MA 20NS 2 SS HA+2 17049.73
6350: J. Wadowski - W. Starkiewicz, 2.5, MA 21NS 2 HS D9-2 2004.09
6350: J. Wadowski - W. Starkiewicz, 2.5, MA 22NS 2 HW CK+4 23082.97
7410: K. Melkonyan - T. Kiełbasa, 4.0, MA 23NS 4 SE S5+2 68057.61
7410: K. Melkonyan - T. Kiełbasa, 4.0, MA 24NS 5 C xN S8= 55091.69
8379: E. Kossowska - J. Kotowski, 2.5, MA 25NS 2 SE HK+3 20060.98
8379: E. Kossowska - J. Kotowski, 2.5, MA 26NS 3 HE S9= 14034.33
9375: M. Gutkowski - A. Łodziński, 0.0, 27NS 4 HW D9= 42047.15
9375: M. Gutkowski - A. Łodziński, 0.0, 28NS 3 NTS SJ+1 63068.21
10373: M. Hernandez - J. Szymaszczyk, 3.0, MA 29NS 3 NTW H4= 60053.11
10373: M. Hernandez - J. Szymaszczyk, 3.0, MA 30NS 5 HE C10-1 5080.00
11371: J. Wieczorek - J. Brzózy, 2.0, MA 31EW 2 C xN DA-2 50091.32
11371: J. Wieczorek - J. Brzózy, 2.0, MA 32EW 5 HE S9= 65088.06
12369: W. Urbanowicz - K. Bekalarek, 5.0, MA 1EW 6 HS H7= 98014.97
12369: W. Urbanowicz - K. Bekalarek, 5.0, MA 2EW 4 SE C7+1 45032.08
13367: J. Serwatowska - B. Dejnakowski, 4.0, MA 3EW 2 SW D10+3 20024.38
13367: J. Serwatowska - B. Dejnakowski, 4.0, MA 4EW 3 NTE DA-4 4003.31
14365: M. Cieniewicz - D. Krakowiak, 4.5, MA 5EW 3 NTE CJ-1 506.77
14365: M. Cieniewicz - D. Krakowiak, 4.5, MA 6EW 5 HE D4-1 10034.30
15362: E. Brewińska - Z. Poźniak, 0.0, 7EW 3 NTW S2-1 10063.15
15362: E. Brewińska - Z. Poźniak, 0.0, 8EW 1 NTE D2+1 12083.38
 +/-
 WYNIK49.17
 MIEJSCE441