Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 348: U. Górecka-Wideryńska - S. Bąk, 5.5, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1331: M. Dąbrowski - M. Bartkowski, 24.0, OP/SW 13EW 3 NTN H2= 60073.97
1331: M. Dąbrowski - M. Bartkowski, 24.0, OP/SW 14EW 3 NTN C8+1 43022.45
2338: D. Zembrzuski - I. Grynczewski, 16.0, MA 15EW 2 NTS C7-1 10044.51
2338: D. Zembrzuski - I. Grynczewski, 16.0, MA 16EW 3 NTN CK-2 10055.60
3347: J. Korpetta - J. Radecki, 35.0, MA 17EW 3 NTN HQ-1 5082.65
3347: J. Korpetta - J. Radecki, 35.0, MA 18EW 6 SxE HQ-4 8000.27
4327: T. Ryffa - W. Janeczek, 16.0, MA 19EW 4 SN H5= 42019.89
4327: T. Ryffa - W. Janeczek, 16.0, MA 20EW 2 SS HA+2 17050.27
5332: G. Fijałkowski - J. Gabler, 9.0, MA/NZ 21EW 1 NTN DQ+2 15022.75
5332: G. Fijałkowski - J. Gabler, 9.0, MA/NZ 22EW 4 HW CK+2 68070.84
5335: R. Głowacki - K. Dowolski, 17.0, MA 23EW 4 SE H2+2 68042.39
5335: R. Głowacki - K. Dowolski, 17.0, MA 24EW 5 SW CA-2 10059.95
5342: W. Kała - B. Stankiewicz, 3.0, MA/NZ 25EW 4 SE CJ= 62053.66
5342: W. Kała - B. Stankiewicz, 3.0, MA/NZ 26EW 3 HE S7= 14065.67
5340: P. Nauman - J. Olszewski, 5.5, MA 27EW 3 NTE D5+1 43079.08
5340: P. Nauman - J. Olszewski, 5.5, MA 28EW 3 NTN H5+2 66010.19
5328: K. Gołaś - J. Zabrocki, 12.0, MA 29EW 3 NTW H5= 60046.89
5328: K. Gołaś - J. Zabrocki, 12.0, MA 30EW 5 HE CK-1 5020.00
6339: K. Sokół - S. Kostecki, 5.0, MA 1EW 5 SN C3= 45054.94
6339: K. Sokół - S. Kostecki, 5.0, MA 2EW 4 SE S5+2 48070.00
7344: A. Duczmalewski - A. Szymiel, 8.0, MA 3EW 2 SW DJ+2 17020.66
7344: A. Duczmalewski - A. Szymiel, 8.0, MA 4EW 2 SS CQ= 11029.62
8341: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 5EW 4 HE S7+1 45068.09
8341: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 6EW 5 DN HA+1 42016.26
9337: E. Banaszkiewicz - A. Makarewicz, 19.0, MA/DS 7EW 3 NTW S7-1 10063.15
9337: E. Banaszkiewicz - A. Makarewicz, 19.0, MA/DS 8EW 1 NTE D2-1 5037.78
10334: A. Nowicki - I. Wojda, 3.5, MA 9EW 5 HN SA-1 5070.41
10334: A. Nowicki - I. Wojda, 3.5, MA 10EW 3 HE D2+1 17022.88
11346: A. Kondeja - J. Metter, 15.0, MA 11EW 2 DxW S7-5 11000.55
11346: A. Kondeja - J. Metter, 15.0, MA 12EW 3 NTW D6= 40020.47
 +/-
 WYNIK43.19
 MIEJSCE662