Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 335: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1331: E. Banaszkiewicz - A. Makarewicz, 19.0, MA/DS 15EW 2 CW S5-2 10011.60
1331: E. Banaszkiewicz - A. Makarewicz, 19.0, MA/DS 16EW 3 DN CK-1 5036.95
1340: A. Kondeja - J. Metter, 15.0, MA 23EW 6 SW HJ= 143073.42
1340: A. Kondeja - J. Metter, 15.0, MA 24EW 4 CN S8+1 15048.21
3329: R. Głowacki - K. Dowolski, 17.0, MA 7EW 2 DE ST= 9083.29
3329: R. Głowacki - K. Dowolski, 17.0, MA 8EW 1 NTE D2-2 10016.35
3330: P. Płocki - L. Sadoś, 14.5, MA 27EW 3 NTE D2+1 43079.18
3330: P. Płocki - L. Sadoś, 14.5, MA 28EW 3 NTS SQ+1 63031.92
4326: G. Fijałkowski - J. Gabler, 9.0, MA/NZ 11NS 2 NTN HJ+1 15046.12
4326: G. Fijałkowski - J. Gabler, 9.0, MA/NZ 12NS 3 NTW D9= 40079.64
5323: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 9EW 4 HS C2+2 4808.98
5323: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 10EW 4 SE CA= 62070.58
6324: T. Filaber - R. Neronowicz, 17.0, MA 29EW 3 NTW H5= 60047.14
6324: T. Filaber - R. Neronowicz, 17.0, MA 30EW 4 HE CK= 42068.35
8342: U. Górecka-Wideryńska - S. Bąk, 5.5, MA 5NS 4 HE S7+1 45031.76
8342: U. Górecka-Wideryńska - S. Bąk, 5.5, MA 6NS 5 DN HA+1 42084.03
8339: W. Składanowski - G. Czernohorski, 10.0, MA 21NS 2 DE H8-1 5023.49
8339: W. Składanowski - G. Czernohorski, 10.0, MA 22NS 4 HW CK+2 68028.85
9327: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 3EW 4 SW DJ= 62046.94
9327: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 4EW 1 NTE D6= 9072.50
9341: J. Korpetta - J. Radecki, 35.0, MA 19NS 4 SS H5-1 5018.41
9341: J. Korpetta - J. Radecki, 35.0, MA 20NS 3 HxE CA-1 20066.53
9321: T. Ryffa - W. Janeczek, 16.0, MA 25EW 3 NTW H3+1 63066.39
9321: T. Ryffa - W. Janeczek, 16.0, MA 26EW 4 HE S7-1 10035.99
10322: K. Gołaś - J. Zabrocki, 12.0, MA 17NS 3 NTN HQ-1 5017.08
10322: K. Gołaś - J. Zabrocki, 12.0, MA 18NS 3 NTW H9+1 43032.23
11338: A. Duczmalewski - A. Szymiel, 8.0, MA 13NS 3 NTS SJ+1 63070.58
11338: A. Duczmalewski - A. Szymiel, 8.0, MA 14NS 3 NTS S6+2 46094.58
 +/-
 WYNIK49.68
 MIEJSCE412