Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 334: A. Nowicki - I. Wojda, 3.5, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1344: A. Duczmalewski - A. Szymiel, 8.0, MA 21NS 3 NTN DK-1 10012.81
1344: A. Duczmalewski - A. Szymiel, 8.0, MA 22NS 4 HW CK+2 68029.16
1338: D. Zembrzuski - I. Grynczewski, 16.0, MA 27EW 2 SW D9+3 20029.48
1338: D. Zembrzuski - I. Grynczewski, 16.0, MA 28EW 3 NTN H4+3 6904.35
2337: E. Banaszkiewicz - A. Makarewicz, 19.0, MA/DS 17NS 2 SS H3+3 20038.25
2337: E. Banaszkiewicz - A. Makarewicz, 19.0, MA/DS 18NS 5 CxW DJ= 55011.48
3346: A. Kondeja - J. Metter, 15.0, MA 19EW 3 SS H5-1 5081.47
3346: A. Kondeja - J. Metter, 15.0, MA 20EW 4 SS HA= 62016.12
4336: P. Płocki - L. Sadoś, 14.5, MA 1EW 6 NTS CA-2 10092.99
4336: P. Płocki - L. Sadoś, 14.5, MA 2EW 6 SE S5-1 503.89
5340: P. Nauman - J. Olszewski, 5.5, MA 11EW 2 CxE HA-4 8001.65
5340: P. Nauman - J. Olszewski, 5.5, MA 12EW 3 NTE D9-1 507.69
6342: W. Kała - B. Stankiewicz, 3.0, MA/NZ 15NS 3 HxE SQ-1 10088.46
6342: W. Kała - B. Stankiewicz, 3.0, MA/NZ 16NS 3 CE C4+1 13019.26
7329: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 13EW 3 NTN S7= 60073.97
7329: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 14EW 3 NTS S7+2 4605.37
8330: T. Filaber - R. Neronowicz, 17.0, MA 3EW 4 SW DJ-1 1009.51
8330: T. Filaber - R. Neronowicz, 17.0, MA 4EW 2 CE DA= 9072.45
8345: W. Składanowski - G. Czernohorski, 10.0, MA 25NS 4 SE D6+1 65015.85
8345: W. Składanowski - G. Czernohorski, 10.0, MA 26NS 4 HE S7-1 10064.03
9335: R. Głowacki - K. Dowolski, 17.0, MA 29EW 3 NTW H6= 60046.89
9335: R. Głowacki - K. Dowolski, 17.0, MA 30EW 4 HE CK= 42068.05
10348: U. Górecka-Wideryńska - S. Bąk, 5.5, MA 9NS 5 HN SA-1 5029.59
10348: U. Górecka-Wideryńska - S. Bąk, 5.5, MA 10NS 3 HE D2+1 17077.12
10332: G. Fijałkowski - J. Gabler, 9.0, MA/NZ 23NS 6 SE H8= 143026.63
10332: G. Fijałkowski - J. Gabler, 9.0, MA/NZ 24NS 5 CN D5= 40074.39
11333: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 7EW 3 NTW C3-3 3004.80
11333: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 8EW 2 HE C6+1 14091.62
 +/-
 WYNIK39.19
 MIEJSCE739