Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53/ok.58 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 330: P. Płocki - L. Sadoś, 14.5, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1336: W. Kała - B. Stankiewicz, 3.0, MA/NZ 17NS 3 NTN HQ-1 5017.08
1336: W. Kała - B. Stankiewicz, 3.0, MA/NZ 18NS 5 CxW H8= 55011.57
2334: P. Nauman - J. Olszewski, 5.5, MA 19NS 3 HxE S7-2 50095.19
2334: P. Nauman - J. Olszewski, 5.5, MA 20NS 4 SS HA= 62083.88
3322: K. Gołaś - J. Zabrocki, 12.0, MA 21NS 1 NTN DK+1 12052.75
3322: K. Gołaś - J. Zabrocki, 12.0, MA 22NS 4 HW CK+1 65059.20
3333: K. Sokół - S. Kostecki, 5.0, MA 23NS 4 SW D4+2 68057.81
3333: K. Sokół - S. Kostecki, 5.0, MA 24NS 5 SW CA-2 10039.97
3338: A. Duczmalewski - A. Szymiel, 8.0, MA 25NS 4 HxS ST-1 10083.20
3338: A. Duczmalewski - A. Szymiel, 8.0, MA 26NS 4 SE S2-1 10064.01
3335: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 27NS 3 NTE D2+1 43020.82
3335: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 28NS 3 NTS SQ+1 63068.08
3331: E. Banaszkiewicz - A. Makarewicz, 19.0, MA/DS 29NS 3 NTW S2-1 10093.32
3331: E. Banaszkiewicz - A. Makarewicz, 19.0, MA/DS 30NS 6 CxS H3-1 10062.46
4328: A. Nowicki - I. Wojda, 3.5, MA 1NS 6 NTS CA-2 1007.07
4328: A. Nowicki - I. Wojda, 3.5, MA 2NS 6 SE S5-1 5096.21
5340: A. Kondeja - J. Metter, 15.0, MA 3NS 4 SW HQ= 62053.06
5340: A. Kondeja - J. Metter, 15.0, MA 4NS 3 CW DJ-1 10049.72
6325: M. Dąbrowski - M. Bartkowski, 24.0, OP/SW 5NS 4 HW D5= 42070.47
6325: M. Dąbrowski - M. Bartkowski, 24.0, OP/SW 6NS 5 DxN HA-1 10041.25
7332: D. Zembrzuski - I. Grynczewski, 16.0, MA 7NS 3 NTW S4-2 20074.17
7332: D. Zembrzuski - I. Grynczewski, 16.0, MA 8NS 1 NTE D4= 9042.52
8341: J. Korpetta - J. Radecki, 35.0, MA 9NS 5 SW H6-2 20047.10
8341: J. Korpetta - J. Radecki, 35.0, MA 10NS 3 HE CA+1 17077.07
9321: T. Ryffa - W. Janeczek, 16.0, MA 11NS 1 NTN HJ+1 12016.07
9321: T. Ryffa - W. Janeczek, 16.0, MA 12NS 3 NTW C3+2 46014.41
10326: G. Fijałkowski - J. Gabler, 9.0, MA/NZ 13NS 3 NTN H2= 60025.83
10326: G. Fijałkowski - J. Gabler, 9.0, MA/NZ 14NS 6 DS CK-1 5016.67
11329: R. Głowacki - K. Dowolski, 17.0, MA 15NS 2 NTS CQ-4 4006.63
11329: R. Głowacki - K. Dowolski, 17.0, MA 16NS 2 SE D7+1 14011.81
 +/-
 WYNIK48.65
 MIEJSCE467