Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 323: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1310: A. Jonczyk - H. Koziorowska, 8.0, MA 27EW 3 NTE DA+1 43079.08
1310: A. Jonczyk - H. Koziorowska, 8.0, MA 28EW 3 NTS SQ-1 10089.95
2311: M. Kowalski - G. Kula, 20.0, MA 1EW 6 NTS CA-2 10092.99
2311: M. Kowalski - G. Kula, 20.0, MA 2EW 4 SE S8+2 48070.00
3297: I. Czajka - H. Sobolewska, 9.5, MA 5EW 4 HW S7+1 45068.09
3297: I. Czajka - H. Sobolewska, 9.5, MA 6EW 5 DxN HK-1 10058.95
4298: P. Sierakowski - T. Wolfke, 1.0, MA 9EW 5 CxS SK-1 10073.97
4298: P. Sierakowski - T. Wolfke, 1.0, MA 10EW 3 HE CA+1 17022.88
5299: T. Karolak - A. Musiał, 6.0, MA 13EW 3 NTS SJ= 60073.97
5299: T. Karolak - A. Musiał, 6.0, MA 14EW 6 NTN SJ-2 10097.10
6300: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 17EW 3 NTN HQ-1 5082.65
6300: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 18EW 4 HxS CA-1 20030.87
7301: Z. Kowalewski - Z. Skibicki, 18.0, MA 21EW 1 NTW H5-1 5076.43
7301: Z. Kowalewski - Z. Skibicki, 18.0, MA 22EW 3 NTE C2= 60021.39
8302: M. Łopaciuk - T. Sułkowski, 9.0, MA 25EW 3 DW HJ+1 13019.51
8302: M. Łopaciuk - T. Sułkowski, 9.0, MA 26EW 4 HE S7-1 10035.97
9303: M. Nowaczyński - W. Andruk, 16.0, MA 29EW 3 NTW C7= 60046.89
9303: M. Nowaczyński - W. Andruk, 16.0, MA 30EW 5 HE S2-1 5020.00
10304: W. Buszkowska - M. Głombińska, 5.5, MA 3EW 4 HW ST= 62046.83
10304: W. Buszkowska - M. Głombińska, 5.5, MA 4EW 3 CE HA-1 10050.41
11305: E. Krusiewicz - S. Cieślak, 19.0, MA 7NS 3 NTW S4-2 20073.97
11305: E. Krusiewicz - S. Cieślak, 19.0, MA 8NS 2 SW H6= 11029.81
12306: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, LU 11NS 1 NTN HJ+2 15046.29
12306: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, LU 12NS 3 NTW D6+1 43047.25
13307: M. Düm - Z. Sieszycki, 3.0, MA 15NS 3 CW H4-2 10088.46
13307: M. Düm - Z. Sieszycki, 3.0, MA 16NS 1 NTN CQ= 9076.50
14308: Z. Zaręba - H. Stasiewicz, 12.0, MA 19NS 4 SS H5= 42080.11
14308: Z. Zaręba - H. Stasiewicz, 12.0, MA 20NS 4 SN HA= 62083.88
15309: K. Najda - K. Kowalczyk, 8.0, MA 23NS 4 SE H6+3 71044.16
15309: K. Najda - K. Kowalczyk, 8.0, MA 24NS 4 SE H6-1 5022.89
 +/-
 WYNIK58.38
 MIEJSCE81