Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 320: A. Rutkowski - T. Laszczak, 26.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1303: K. Najda - K. Kowalczyk, 8.0, MA 25EW 4 SE H6+1 65084.15
1303: K. Najda - K. Kowalczyk, 8.0, MA 26EW 4 HE S7-1 10035.99
2304: A. Jonczyk - H. Koziorowska, 8.0, MA 29EW 3 NTW C7= 60047.14
2304: A. Jonczyk - H. Koziorowska, 8.0, MA 30EW 5 HW CA= 45092.15
3305: M. Kowalski - G. Kula, 20.0, MA 3EW TD 60.00
3305: M. Kowalski - G. Kula, 20.0, MA 4EW 3 SS CQ-2 20095.14
4291: I. Czajka - H. Sobolewska, 9.5, MA 7EW 3 NTW S5-1 10062.98
4291: I. Czajka - H. Sobolewska, 9.5, MA 8EW 2 HE HA= 11069.94
5292: P. Sierakowski - T. Wolfke, 1.0, MA 11EW 1 NTN HJ+2 15053.88
5292: P. Sierakowski - T. Wolfke, 1.0, MA 12EW 3 NTW D6+1 43052.77
6293: T. Karolak - A. Musiał, 6.0, MA 15EW 3 CxW H3+1 57098.62
6293: T. Karolak - A. Musiał, 6.0, MA 16EW 3 DS C3-1 5036.95
7294: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 19EW 2 SS H5+1 14062.50
7294: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 20EW 4 SS HA-1 10088.57
8295: Z. Kowalewski - Z. Skibicki, 18.0, MA 23EW 3 NTW HJ+2 66028.49
8295: Z. Kowalewski - Z. Skibicki, 18.0, MA 24EW 3 SW D8= 14093.27
9296: M. Łopaciuk - T. Sułkowski, 9.0, MA 27EW 3 SW S5+1 17021.37
9296: M. Łopaciuk - T. Sułkowski, 9.0, MA 28EW 3 NTN SQ+1 63031.92
10297: M. Nowaczyński - W. Andruk, 16.0, MA 1EW 3 NTS S5+2 46042.66
10297: M. Nowaczyński - W. Andruk, 16.0, MA 2EW 4 SE C7+2 48069.75
11298: W. Buszkowska - M. Głombińska, 5.5, MA 5NS 4 HW D7+2 4803.90
11298: W. Buszkowska - M. Głombińska, 5.5, MA 6NS 5 HE D4-1 10065.97
12299: E. Krusiewicz - S. Cieślak, 19.0, MA 9NS 5 HxS C6= 65097.93
12299: E. Krusiewicz - S. Cieślak, 19.0, MA 10NS 4 SxS H2-3 8003.32
13300: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, LU 13NS 3 NTS SJ+1 63070.58
13300: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, LU 14NS 3 NTN C4-1 5016.67
14301: M. Düm - Z. Sieszycki, 3.0, MA 17NS 3 NTN HQ-1 5017.08
14301: M. Düm - Z. Sieszycki, 3.0, MA 18NS 3 NTW DJ+1 43032.23
15302: Z. Zaręba - H. Stasiewicz, 12.0, MA 21NS 2 DxE D2-1 10037.23
15302: Z. Zaręba - H. Stasiewicz, 12.0, MA 22NS 4 HE CK+1 65059.20
 +/--0.67
 WYNIK53.74
 MIEJSCE219