Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 309: K. Najda - K. Kowalczyk, 8.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1326: A. Rutkowski - T. Laszczak, 26.0, MA 25NS 4 SE H6+1 65015.85
1326: A. Rutkowski - T. Laszczak, 26.0, MA 26NS 4 HE S7-1 10064.03
2325: J. Rzepka - A. Fryszkowski, 9.0, MA 27NS 4 HE H6= 42047.15
2325: J. Rzepka - A. Fryszkowski, 9.0, MA 28NS 3 NTS SQ+1 63068.21
3321: Z. Laszczak - S. Młynarczuk, 31.0, MA 29NS 3 NTE S2= 60053.11
3321: Z. Laszczak - S. Młynarczuk, 31.0, MA 30NS 5 HE CQ-1 5080.00
4322: T. Kozarzewski - H. Kozłowski, 6.0, MA 1NS 4 SN D8+1 45045.06
4322: T. Kozarzewski - H. Kozłowski, 6.0, MA 2NS 3 NTW CJ= 40090.97
5319: B. Chomentowski - W. Miłkowski, 10.0, MA 3NS 4 SE S9+2 6803.58
5319: B. Chomentowski - W. Miłkowski, 10.0, MA 4NS 3 CE H6= 11015.15
6320: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA 5NS 5 HE CA-1 5093.23
6320: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA 6NS 5 DxN HA+1 65092.70
7317: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 7NS 2 HxS C6-3 8000.69
7317: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 8NS 2 SE H6-2 10083.38
8318: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 9NS 5 HxN C3+1 75099.86
8318: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 10NS 4 CN H9-1 10094.24
9315: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 11NS 1 NTN HJ+2 15046.29
9315: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 12NS 3 NTE H6+2 46014.42
10316: Z. Kuczyński - M. Makarewicz, 14.0, MA 13NS 3 NTS DT= 60026.03
10316: Z. Kuczyński - M. Makarewicz, 14.0, MA 14NS 3 NTN SJ+2 46094.63
11313: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 15EW 1 NTN C5-2 20068.27
11313: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 16EW 3 CE C4+1 13080.74
12314: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 17EW 4 SN H6+1 45025.00
12314: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 18EW 5 HxN HA-2 50078.82
13312: A. Żelazny - W. Cała, 9.0, MA 19EW 4 SN H6= 42019.89
13312: A. Żelazny - W. Cała, 9.0, MA 20EW 3 NTN H6-2 20097.27
14324: T. Bożek - M. Kubicki, 9.0, MA 21EW 1 SN D9= 8071.25
14324: T. Bożek - M. Kubicki, 9.0, MA 22EW 4 HE H6+2 68070.84
15323: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 23EW 4 SE H6+3 71055.84
15323: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 24EW 4 SE H6-1 5077.11
 +/-
 WYNIK59.12
 MIEJSCE60