Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 307: M. Düm - Z. Sieszycki, 3.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1321: Z. Laszczak - S. Młynarczuk, 31.0, MA 21NS 1 NTN DK+2 15077.25
1321: Z. Laszczak - S. Młynarczuk, 31.0, MA 22NS 4 HW CK= 62072.89
2322: T. Kozarzewski - H. Kozłowski, 6.0, MA 23NS 4 SE C4+1 65081.93
2322: T. Kozarzewski - H. Kozłowski, 6.0, MA 24NS 4 CN S8+1 15051.91
3319: B. Chomentowski - W. Miłkowski, 10.0, MA 25NS 3 SE HK+2 20060.98
3319: B. Chomentowski - W. Miłkowski, 10.0, MA 26NS 4 HE S7-1 10064.03
4320: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA 27NS 2 SW D9+2 17078.67
4320: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA 28NS 3 NTS SQ+1 63068.21
5317: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 29NS 3 NTW H5= 60053.11
5317: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 30NS 4 HW H2+1 4508.06
6318: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 1NS 3 NTS C5+2 46057.14
6318: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 2NS 4 SW CJ+2 48030.00
7315: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 3NS 4 HW DJ= 62053.17
7315: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 4NS 3 CW S3-1 10049.59
8316: Z. Kuczyński - M. Makarewicz, 14.0, MA 5NS 4 HW S7+1 45031.91
8316: Z. Kuczyński - M. Makarewicz, 14.0, MA 6NS 5 HW DT= 65010.75
9313: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 7NS 3 NTW S4-1 10036.85
9313: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 8NS 1 NTE D5= 9042.17
10314: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 9NS 4 SE H4= 62014.25
10314: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 10NS 5 CxN HK-2 50049.32
11312: A. Żelazny - W. Cała, 9.0, MA 11EW 1 NTN HT+1 12083.93
11312: A. Żelazny - W. Cała, 9.0, MA 12EW 3 NTW H5+1 43052.75
12324: T. Bożek - M. Kubicki, 9.0, MA 13EW 3 NTN H2= 60073.97
12324: T. Bożek - M. Kubicki, 9.0, MA 14EW 3 NTN C4-1 5082.92
13323: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 15EW 3 CW H4-2 10011.54
13323: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 16EW 1 NTN CQ= 9023.50
14326: A. Rutkowski - T. Laszczak, 26.0, MA 17EW 3 NTN HQ-1 5082.65
14326: A. Rutkowski - T. Laszczak, 26.0, MA 18EW 3 NTW DJ+1 43067.49
15325: J. Rzepka - A. Fryszkowski, 9.0, MA 19EW 3 SS H5+1 17045.10
15325: J. Rzepka - A. Fryszkowski, 9.0, MA 20EW 3 SS H5= 14071.72
 +/-
 WYNIK52.92
 MIEJSCE259