Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53/ok.58 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 305: M. Kowalski - G. Kula, 20.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1318: T. Bożek - M. Kubicki, 9.0, MA 29NS 3 NTW H5= 60052.86
1318: T. Bożek - M. Kubicki, 9.0, MA 30NS 3 HE CK+1 17056.30
2317: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 1NS 6 NTS CA-2 1007.07
2317: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 2NS 4 SE S8+2 48030.25
3320: A. Rutkowski - T. Laszczak, 26.0, MA 3NS TD 60.00
3320: A. Rutkowski - T. Laszczak, 26.0, MA 4NS 3 SS CQ-2 2004.86
4319: J. Rzepka - A. Fryszkowski, 9.0, MA 5NS 4 HW D4= 42070.47
4319: J. Rzepka - A. Fryszkowski, 9.0, MA 6NS 5 DxN HK-1 10041.25
5315: Z. Laszczak - S. Młynarczuk, 31.0, MA 7NS 2 NTW S4+1 15011.60
5315: Z. Laszczak - S. Młynarczuk, 31.0, MA 8NS 2 SW H6-1 5062.74
6316: T. Kozarzewski - H. Kozłowski, 6.0, MA 9NS 5 HN SA= 45073.20
6316: T. Kozarzewski - H. Kozłowski, 6.0, MA 10NS 4 HE CK= 62029.42
7313: B. Chomentowski - W. Miłkowski, 10.0, MA 11NS 1 NTN HJ+3 18071.88
7313: B. Chomentowski - W. Miłkowski, 10.0, MA 12NS 3 NTW SQ= 40079.64
8314: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA 13NS 3 NTN H2+1 63070.58
8314: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA 14NS 3 NTS S4+2 46094.58
9311: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 15NS 2 NTS CQ-2 20031.63
9311: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 16NS 3 CE C4+1 13019.37
10312: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 17NS 4 SN D7+2 48090.77
10312: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 18NS 4 SxE DK-2 30096.69
11309: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 19EW 4 SS H5-1 5081.59
11309: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 20EW 4 SS HK= 62016.12
12310: Z. Kuczyński - M. Makarewicz, 14.0, MA 21EW 2 SS D7-1 10087.36
12310: Z. Kuczyński - M. Makarewicz, 14.0, MA 22EW 4 HW CK+2 68071.15
13307: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 23EW 6 SE ST= 143073.42
13307: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 24EW 5 CN S8+1 42017.31
14308: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 25EW 5 HxS ST-3 50047.13
14308: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 26EW 4 HE S7-1 10035.99
15306: A. Żelazny - W. Cała, 9.0, MA 27EW 4 HW DT= 42052.88
15306: A. Żelazny - W. Cała, 9.0, MA 28EW 3 NTS SQ-1 10090.14
 +/-
 WYNIK54.28
 MIEJSCE197