Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53/ok.58 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 304: A. Jonczyk - H. Koziorowska, 8.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1317: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 27NS 3 NTE DA+1 43020.82
1317: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 28NS 3 NTS SQ-1 1009.86
2320: A. Rutkowski - T. Laszczak, 26.0, MA 29NS 3 NTW C7= 60052.86
2320: A. Rutkowski - T. Laszczak, 26.0, MA 30NS 5 HW CA= 4507.85
3319: J. Rzepka - A. Fryszkowski, 9.0, MA 1NS 6 SN C6-1 5021.75
3319: J. Rzepka - A. Fryszkowski, 9.0, MA 2NS 4 SE S5+2 48030.25
4315: Z. Laszczak - S. Młynarczuk, 31.0, MA 3NS 4 HW DJ= 62053.06
4315: Z. Laszczak - S. Młynarczuk, 31.0, MA 4NS 3 CW DJ= 11015.28
5316: T. Kozarzewski - H. Kozłowski, 6.0, MA 5NS 4 HW S7+1 45031.76
5316: T. Kozarzewski - H. Kozłowski, 6.0, MA 6NS 5 DN HA-1 5055.14
6313: B. Chomentowski - W. Miłkowski, 10.0, MA 7NS 2 NTW S4= 12013.54
6313: B. Chomentowski - W. Miłkowski, 10.0, MA 8NS 1 NTS CK= 9076.59
7314: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA 9NS 5 SW H6-1 10035.50
7314: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA 10NS 4 HE CA= 62029.42
8311: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 11NS 1 NTN C4+1 12016.07
8311: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 12NS 3 NTW C3+2 46014.41
9312: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 13NS 3 NTS SJ= 60025.83
9312: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 14NS 3 DS D2+1 13031.39
10309: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 15NS 2 CE SK= 9065.61
10309: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 16NS 2 DN CK= 9076.65
11310: Z. Kuczyński - M. Makarewicz, 14.0, MA 17EW 3 NTN HQ-1 5082.92
11310: Z. Kuczyński - M. Makarewicz, 14.0, MA 18EW 6 CxW H2-1 1007.58
12307: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 19EW 3 NTN HA-2 10092.72
12307: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 20EW 4 SS HA= 62016.12
13308: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 21EW 2 NTN DK+1 15022.80
13308: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 22EW 4 HW CQ+2 68071.15
14306: A. Żelazny - W. Cała, 9.0, MA 23EW 3 NTW H3+2 66028.49
14306: A. Żelazny - W. Cała, 9.0, MA 24EW 5 CxN S8= 5508.38
15318: T. Bożek - M. Kubicki, 9.0, MA 25EW 4 SE CJ-1 1009.84
15318: T. Bożek - M. Kubicki, 9.0, MA 26EW 4 HE S7-1 10035.99
 +/-
 WYNIK35.32
 MIEJSCE760