Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 300: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1316: Z. Kuczyński - M. Makarewicz, 14.0, MA 7NS 3 NTW S4-1 10036.85
1316: Z. Kuczyński - M. Makarewicz, 14.0, MA 8NS 2 SxW D9-1 10083.38
2313: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 9NS 5 HN SA-1 5029.59
2313: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 10NS 4 HE S7= 62029.45
3314: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 11NS 1 NTN H6+2 15046.29
3314: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 12NS 3 NTW H4+1 43047.25
4312: A. Żelazny - W. Cała, 9.0, MA 13NS 3 NTS SJ= 60026.03
4312: A. Żelazny - W. Cała, 9.0, MA 14NS 3 NTN C5= 40051.79
5324: T. Bożek - M. Kubicki, 9.0, MA 15NS 2 SN DK-2 20031.73
5324: T. Bożek - M. Kubicki, 9.0, MA 16NS 3 CxE DA= 6700.55
6323: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 17NS 3 NTN HQ-1 5017.35
6323: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 18NS 4 HxS CA-1 20069.13
7326: A. Rutkowski - T. Laszczak, 26.0, MA 19NS 2 SS H5+1 14037.47
7326: A. Rutkowski - T. Laszczak, 26.0, MA 20NS 4 SS HA-1 10011.34
8325: J. Rzepka - A. Fryszkowski, 9.0, MA 21NS 1 SS D7= 8028.75
8325: J. Rzepka - A. Fryszkowski, 9.0, MA 22NS 4 HW CK+2 68029.16
9321: Z. Laszczak - S. Młynarczuk, 31.0, MA 23NS 4 SE DT+3 71044.16
9321: Z. Laszczak - S. Młynarczuk, 31.0, MA 24NS 5 SW CA-2 10040.05
10322: T. Kozarzewski - H. Kozłowski, 6.0, MA 25NS 3 SE HK+2 20060.98
10322: T. Kozarzewski - H. Kozłowski, 6.0, MA 26NS 6 HE S7-3 30095.78
11319: B. Chomentowski - W. Miłkowski, 10.0, MA 27EW 4 HW C7+1 45089.95
11319: B. Chomentowski - W. Miłkowski, 10.0, MA 28EW 3 NTS SQ+1 63031.79
12320: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA 29EW 3 NTW DT+1 63085.00
12320: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA 30EW 5 HxE CK-1 1008.61
13317: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 1EW 6 HS CA-1 5078.30
13317: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 2EW 4 SE C7+1 45032.08
14318: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 3EW 4 HW DJ= 62046.83
14318: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 4EW 3 SS CQ-1 10077.41
15315: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 5EW 4 HW S7+1 45068.09
15315: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 6EW 5 CxS SA-1 10058.95
 +/-
 WYNIK46.47
 MIEJSCE559