Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 298: P. Sierakowski - T. Wolfke, 1.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1314: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 3NS 5 DxN SK-4 8000.28
1314: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 4NS 3 CW DJ= 11015.15
2312: A. Żelazny - W. Cała, 9.0, MA 5NS 4 HW CA= 42070.72
2312: A. Żelazny - W. Cała, 9.0, MA 6NS 5 SW DA-1 10065.70
3324: T. Bożek - M. Kubicki, 9.0, MA 7NS 3 NTW C3-1 10036.85
3324: T. Bożek - M. Kubicki, 9.0, MA 8NS 2 HE HA-1 5062.22
4323: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 9NS 5 CxS SK-1 10026.03
4323: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 10NS 3 HE CA+1 17077.12
5326: A. Rutkowski - T. Laszczak, 26.0, MA 11NS 1 NTN HJ+2 15046.29
5326: A. Rutkowski - T. Laszczak, 26.0, MA 12NS 3 NTW D6+1 43047.25
6325: J. Rzepka - A. Fryszkowski, 9.0, MA 13NS 3 NTS SJ+1 63070.55
6325: J. Rzepka - A. Fryszkowski, 9.0, MA 14NS 3 NTN C5= 40051.79
7321: Z. Laszczak - S. Młynarczuk, 31.0, MA 15NS 3 DN C2-4 4006.60
7321: Z. Laszczak - S. Młynarczuk, 31.0, MA 16NS 3 DN CK-1 5062.84
8322: T. Kozarzewski - H. Kozłowski, 6.0, MA 17NS 6 DN HQ-3 1500.68
8322: T. Kozarzewski - H. Kozłowski, 6.0, MA 18NS 4 HxS CA-1 20069.13
9319: B. Chomentowski - W. Miłkowski, 10.0, MA 19NS 4 SN D9= 42080.11
9319: B. Chomentowski - W. Miłkowski, 10.0, MA 20NS 4 SS HA+1 65098.63
10320: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA 21NS 2 NTN H7+1 15077.25
10320: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA 22NS 4 HW CK+2 68029.16
11317: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 23EW 7 SW S7= 221098.91
11317: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 24EW 5 CN D5= 40025.61
12318: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 25EW 3 NTE D6+3 69098.64
12318: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 26EW 4 HE S7-1 10035.97
13315: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 27EW 3 NTW D9+2 46096.06
13315: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 28EW 1 NTS SQ+3 18064.40
14316: Z. Kuczyński - M. Makarewicz, 14.0, MA 29EW 4 HE DK-3 3001.35
14316: Z. Kuczyński - M. Makarewicz, 14.0, MA 30EW 5 CxS H3-1 10037.22
15313: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 1EW 4 SN C6+1 45054.94
15313: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 2EW 6 NTW DJ-2 1000.98
 +/-
 WYNIK50.28
 MIEJSCE385