Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 296: M. Łopaciuk - T. Sułkowski, 9.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1312: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 11NS 1 NTN HT+3 18071.88
1312: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 12NS 3 NTW D6+2 46014.41
2309: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 13NS 3 NTN SJ+1 63070.58
2309: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 14NS 3 NTN C8-1 5016.67
3310: Z. Kuczyński - M. Makarewicz, 14.0, MA 15NS 2 CW H4-2 10088.40
3310: Z. Kuczyński - M. Makarewicz, 14.0, MA 16NS 2 DS CK-1 5063.05
4307: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 17NS 6 DN HQ= 92096.83
4307: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 18NS 6 CW H8-1 5087.33
5308: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 19NS 3 SS H5+1 17055.08
5308: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 20NS 4 SS HK= 62083.88
6306: A. Żelazny - W. Cała, 9.0, MA 21NS 3 NTN DK-1 10012.64
6306: A. Żelazny - W. Cała, 9.0, MA 22NS 4 HW CK= 62072.66
7318: T. Bożek - M. Kubicki, 9.0, MA 23NS 3 NTW HJ+2 66071.51
7318: T. Bożek - M. Kubicki, 9.0, MA 24NS 4 SW S3-1 5022.80
8317: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 25NS 3 DW HJ+1 13080.33
8317: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 26NS 4 HE S7-1 10064.01
9320: A. Rutkowski - T. Laszczak, 26.0, MA 27NS 3 SW S5+1 17078.63
9320: A. Rutkowski - T. Laszczak, 26.0, MA 28NS 3 NTN SQ+1 63068.08
10319: J. Rzepka - A. Fryszkowski, 9.0, MA 29NS 3 NTW C7= 60052.86
10319: J. Rzepka - A. Fryszkowski, 9.0, MA 30NS 5 HE DT= 4507.85
11315: Z. Laszczak - S. Młynarczuk, 31.0, MA 1EW 4 SN D7+2 48035.60
11315: Z. Laszczak - S. Młynarczuk, 31.0, MA 2EW 3 NTE C7+1 43017.93
12316: T. Kozarzewski - H. Kozłowski, 6.0, MA 3EW 4 SW DJ-1 1009.45
12316: T. Kozarzewski - H. Kozłowski, 6.0, MA 4EW 3 CW DJ= 11084.72
13313: B. Chomentowski - W. Miłkowski, 10.0, MA 5EW 4 HW CA+2 48096.10
13313: B. Chomentowski - W. Miłkowski, 10.0, MA 6EW 5 HE DT-1 10034.03
14314: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA 7EW 3 NTW HK-2 20025.83
14314: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA 8EW TD 50.00
15311: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 9EW 4 HS S2+1 45026.80
15311: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 10EW 5 CxS H8-2 50050.83
 +/-
 WYNIK53.69
 MIEJSCE223