Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 296: S. Jakubowski - M. Markiewicz, 7.0, MA/NZ, MA/123

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1285: W. Burakowski - B. Kaczyński, 19.0, MA 1NS 4 HS CA+1 45045.06
1285: W. Burakowski - B. Kaczyński, 19.0, MA 2NS 4 SE C3+1 45067.92
1285: W. Burakowski - B. Kaczyński, 19.0, MA 3NS 4 SW DJ= 62053.17
1286: P. Błoch - B. Kącicki, 4.0, NZ/MA 4NS 3 CE DK-1 10049.59
1286: P. Błoch - B. Kącicki, 4.0, NZ/MA 5NS 4 HW S7+1 45031.91
1286: P. Błoch - B. Kącicki, 4.0, NZ/MA 6NS 6 DxN HK-2 30022.73
2287: G. Sierocka - T. Błażyński, 0.5, MA/NZ 7NS 3 NTW S4-2 20073.97
2287: G. Sierocka - T. Błażyński, 0.5, MA/NZ 8NS 1 SW H6+1 11029.81
2287: G. Sierocka - T. Błażyński, 0.5, MA/NZ 9NS 2 CS HJ+3 15040.00
2288: I. Saturski - S. Kraszewski, 1.5, MA/NZ 10NS 4 HE CA= 62029.45
2288: I. Saturski - S. Kraszewski, 1.5, MA/NZ 11NS 1 NTN HJ+2 15046.02
2288: I. Saturski - S. Kraszewski, 1.5, MA/NZ 12NS 6 NTW D6-3 15097.94
2289: H. Probola - A. Zadworny, 4.5, PD/MA 13NS 3 NTS SJ+1 63070.55
2289: H. Probola - A. Zadworny, 4.5, PD/MA 14NS 3 NTN SJ+1 43077.55
2289: H. Probola - A. Zadworny, 4.5, PD/MA 15NS 3 HxE CA-1 10088.46
2290: P. Popławski - W. Kryński, 2.0, MA 16NS 2 SE C4-2 20096.72
2290: P. Popławski - W. Kryński, 2.0, MA 17NS 4 SS C9+1 45075.00
2290: P. Popławski - W. Kryński, 2.0, MA 18NS 5 CW H8= 40050.27
3291: M. Kulikowski - S. Sierocki, 6.0, MA 19NS 4 SS H4= 42080.11
3291: M. Kulikowski - S. Sierocki, 6.0, MA 20NS 2 SS HK+2 17049.73
3291: M. Kulikowski - S. Sierocki, 6.0, MA 21NS 1 NTN DK+1 12052.72
4292: J. Derewońko - T. Luzak, 14.5, MA 22NS 4 HW S4+2 68029.16
4292: J. Derewońko - T. Luzak, 14.5, MA 23NS 3 NTW HJ+2 66071.33
4292: J. Derewońko - T. Luzak, 14.5, MA 24NS 5 CxN S8= 55091.69
5293: S. Rowicki - M. Wajs, 0.0, MA/NZ 25NS 3 HS D7-1 5084.82
5293: S. Rowicki - M. Wajs, 0.0, MA/NZ 26NS 3 NTW C7-3 30095.78
5293: S. Rowicki - M. Wajs, 0.0, MA/NZ 27NS 1 SW DT+2 14088.99
5294: A. Tomczyński - J. Pęczkowski, 9.0, MA 28NS 3 NTN D9+3 69095.65
5294: A. Tomczyński - J. Pęczkowski, 9.0, MA 29NS 3 NTW S2= 60053.11
5294: A. Tomczyński - J. Pęczkowski, 9.0, MA 30NS 5 CxN DQ-1 10062.78
6295: D. Sierocki - M. Osiecki, 18.0, MA 31NS 3 NTW CJ= 40016.58
6295: D. Sierocki - M. Osiecki, 18.0, MA 32NS 3 DxS SK-4 8000.05
6295: D. Sierocki - M. Osiecki, 18.0, MA 33NS 3 HN DJ-1 5047.61
 +/-
 WYNIK59.58
 MIEJSCE51