Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 295: Z. Kowalewski - Z. Skibicki, 18.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1309: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 9NS 5 HN SA= 45073.20
1309: J. Misiuk - W. Putz, 12.0, MA 10NS 4 HE CA= 62029.42
2310: Z. Kuczyński - M. Makarewicz, 14.0, MA 11NS 1 NTN HJ+2 15046.12
2310: Z. Kuczyński - M. Makarewicz, 14.0, MA 12NS 3 NTW D6+1 43047.23
3307: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 13NS 3 NTN H2= 60025.83
3307: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 14NS 3 NTN C5-1 5016.67
4308: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 15NS 2 DN C2-3 30016.02
4308: B. Radwański - W. Wyrzykowski, 14.0, MA 16NS 2 SE C4+2 1703.85
5306: A. Żelazny - W. Cała, 9.0, MA 17NS 4 SS C5+1 45074.79
5306: A. Żelazny - W. Cała, 9.0, MA 18NS 5 CW DJ= 40050.00
6318: T. Bożek - M. Kubicki, 9.0, MA 19NS 3 SS H5+1 17055.08
6318: T. Bożek - M. Kubicki, 9.0, MA 20NS 4 SS C8= 62083.88
7317: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 21NS 1 NTW H5-1 5023.49
7317: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 22NS 3 NTE C2= 60078.43
8320: A. Rutkowski - T. Laszczak, 26.0, MA 23NS 3 NTW HJ+2 66071.51
8320: A. Rutkowski - T. Laszczak, 26.0, MA 24NS 3 SW D8= 1406.73
9319: J. Rzepka - A. Fryszkowski, 9.0, MA 25NS 3 NTW HJ+1 63033.61
9319: J. Rzepka - A. Fryszkowski, 9.0, MA 26NS 4 HE S7-1 10064.01
10315: Z. Laszczak - S. Młynarczuk, 31.0, MA 27NS 4 HE DA= 42047.12
10315: Z. Laszczak - S. Młynarczuk, 31.0, MA 28NS 3 NTS SQ+1 63068.08
11316: T. Kozarzewski - H. Kozłowski, 6.0, MA 29EW 1 DxxE H3+2 103099.46
11316: T. Kozarzewski - H. Kozłowski, 6.0, MA 30EW 6 CxS H3-1 10037.54
12313: B. Chomentowski - W. Miłkowski, 10.0, MA 1EW 5 HS CA+1 48035.60
12313: B. Chomentowski - W. Miłkowski, 10.0, MA 2EW 4 SE C3+1 45031.79
13314: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA 3EW 4 SW DJ= 62046.94
13314: A. Ziółkowski - A. Miller, 0.5, MA 4EW 4 CW DJ-1 10050.28
14311: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 5EW 4 HW S7+1 45068.24
14311: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 6EW 5 DxN HA-1 10058.75
15312: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 7EW 3 NTE HK-1 10062.98
15312: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 8EW 2 HE D2= 11069.94
 +/--0.17
 WYNIK49.05
 MIEJSCE446