Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 291: M. Kulikowski - S. Sierocki, 6.0, MA, MA/123

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1285: W. Burakowski - B. Kaczyński, 19.0, MA 10NS 5 CxS DA-2 50049.32
1285: W. Burakowski - B. Kaczyński, 19.0, MA 11NS 1 NTN HJ+2 15046.29
1285: W. Burakowski - B. Kaczyński, 19.0, MA 12NS 3 NTW D6= 40079.53
1288: I. Saturski - S. Kraszewski, 1.5, MA/NZ 31EW 4 HE DJ-1 5023.92
1288: I. Saturski - S. Kraszewski, 1.5, MA/NZ 32EW 4 SE DK= 62079.82
1288: I. Saturski - S. Kraszewski, 1.5, MA/NZ 33EW 3 HN SQ-1 5052.39
3294: A. Tomczyński - J. Pęczkowski, 9.0, MA 7NS 3 NTW S4-2 20073.97
3294: A. Tomczyński - J. Pęczkowski, 9.0, MA 8NS 1 NTE D2-1 5062.22
3294: A. Tomczyński - J. Pęczkowski, 9.0, MA 9NS 4 SxW H5= 7905.76
3296: S. Jakubowski - M. Markiewicz, 7.0, MA/NZ 19EW 4 SS H4= 42019.89
3296: S. Jakubowski - M. Markiewicz, 7.0, MA/NZ 20EW 2 SS HK+2 17050.27
3296: S. Jakubowski - M. Markiewicz, 7.0, MA/NZ 21EW 1 NTN DK+1 12047.28
3295: D. Sierocki - M. Osiecki, 18.0, MA 25NS 3 HxS ST-1 10083.33
3295: D. Sierocki - M. Osiecki, 18.0, MA 26NS 4 HE S7+1 6503.41
3295: D. Sierocki - M. Osiecki, 18.0, MA 27NS 3 NTE H8+1 43020.92
4290: P. Popławski - W. Kryński, 2.0, MA 1EW 6 NTS CA-2 10092.99
4290: P. Popławski - W. Kryński, 2.0, MA 2EW 4 SE S5+2 48070.00
4290: P. Popławski - W. Kryński, 2.0, MA 3EW 4 SE S5+2 68096.42
4292: J. Derewońko - T. Luzak, 14.5, MA 4NS 4 CE DK-2 20081.82
4292: J. Derewońko - T. Luzak, 14.5, MA 5NS 4 HW S7+1 45031.91
4292: J. Derewońko - T. Luzak, 14.5, MA 6NS 5 DxN HK-1 10041.05
4289: H. Probola - A. Zadworny, 4.5, PD/MA 16NS 3 DN SQ-1 5062.84
4289: H. Probola - A. Zadworny, 4.5, PD/MA 17NS 4 DN HQ+1 15030.74
4289: H. Probola - A. Zadworny, 4.5, PD/MA 18NS 5 CW H8= 40050.27
4286: P. Błoch - B. Kącicki, 4.0, NZ/MA 28EW 3 NTS H9-1 10089.95
4286: P. Błoch - B. Kącicki, 4.0, NZ/MA 29EW 3 NTW S2+1 63085.00
4286: P. Błoch - B. Kącicki, 4.0, NZ/MA 30EW 5 CxN DQ-1 10037.22
6287: G. Sierocka - T. Błażyński, 0.5, MA/NZ 13EW 3 NTS SJ= 60073.97
6287: G. Sierocka - T. Błażyński, 0.5, MA/NZ 14EW 3 NTN C5+2 4605.37
6287: G. Sierocka - T. Błażyński, 0.5, MA/NZ 15EW 2 NTxS CQ-2 50096.84
6293: S. Rowicki - M. Wajs, 0.0, MA/NZ 22EW 4 HW D4-1 1008.31
6293: S. Rowicki - M. Wajs, 0.0, MA/NZ 23EW 6 SW S7= 143073.37
6293: S. Rowicki - M. Wajs, 0.0, MA/NZ 24EW 5 SW HA-2 10059.95
 +/-
 WYNIK54.13
 MIEJSCE203