Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 23: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS, DS/144

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
118: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 7EW 10063.15
118: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 8EW 12083.38
118: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 9EW 45026.85
121: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS 28NS 63068.21
121: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS 29NS 60053.11
121: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS 30NS 5069.17
314: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS 1EW 98014.97
314: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS 2EW 45032.08
314: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS 3EW 65080.85
320: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 10EW 1005.76
320: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 11EW 15053.98
320: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 12EW 40020.47
317: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 22NS 68029.16
317: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 23NS 68057.61
317: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 24NS 10012.40
319: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS 25EW 63066.26
319: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS 26EW 62083.51
319: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS 27EW 503.81
415: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS 19NS 1007.49
415: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS 20NS 17049.73
415: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS 21NS 5023.57
516: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 4NS 30093.52
516: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 5NS 42070.72
516: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 6NS 10041.05
522: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 13EW 63029.45
522: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 14EW 13068.32
522: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 15EW 10044.51
513: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 16NS 13019.26
513: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 17NS 42056.56
513: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 18NS 55011.48
 +/-
 WYNIK44.68
 MIEJSCE621