Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 225: M. Zbroja - J. Gaworczyk, 10.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1226: T. Sobczak - W. Gałek, 6.0, LD 7NS 2 H xS SA-2 50010.77
1226: T. Sobczak - W. Gałek, 6.0, LD 8NS 1 SW H6+1 11030.06
1226: T. Sobczak - W. Gałek, 6.0, LD 9NS 4 SE D6= 62014.37
2222: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 22NS 4 HW CK+2 68028.85
2222: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 23NS 6 SE S10-1 10094.25
2222: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 24NS 4 SW S3-1 5022.80
3221: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 16NS 3 DN CK-1 5063.05
3221: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 17NS 4 SS H3+1 45074.79
3221: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 18NS 3 NTW H8+1 43032.23
4223: L. Pyda - T. Witek, 0.0, LD 13EW 2 CN C5+1 11095.85
4223: L. Pyda - T. Witek, 0.0, LD 14EW 3 NTN C5= 40048.47
4223: L. Pyda - T. Witek, 0.0, LD 15EW 3 C xW H8-2 3002.49
5217: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 31EW 2 D xS SJ-3 80097.01
5217: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 32EW 4 CN HK= 13014.32
5217: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 33EW 2 HS DJ= 1109.41
6227: A. Skowroński - M. Marszał, 7.5, LD 19NS 4 SS H5= 42080.22
6227: A. Skowroński - M. Marszał, 7.5, LD 20NS 4 SS HK= 62083.88
6227: A. Skowroński - M. Marszał, 7.5, LD 21NS 1 NTN DK+2 15077.20
7218: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 28EW 3 NTN SQ+1 63031.92
7218: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 29EW 3 NTW H5= 60047.14
7218: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 30EW 5 H xW D6= 65099.16
8229: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 1NS 6 NTS CA-2 1007.07
8229: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 2NS 3 NTW DJ+2 46055.18
8229: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 3NS 4 SW S10+2 6803.61
9230: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 25EW 4 SE HK+1 65084.15
9230: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 26EW 3 NTW H4= 60071.57
9230: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 27EW 4 HW D9= 42052.88
10228: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 10NS 4 HE CK= 62029.42
10228: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 11NS 3 NTN HJ= 40086.84
10228: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 12NS 3 NTW C3+1 43047.23
11224: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 2.0, LD 4EW 2 NTW DK-1 10050.28
11224: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 2.0, LD 5EW 3 NTE S5+1 43043.04
11224: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 2.0, LD 6EW 5 HW DA-1 10034.03
 +/-
 WYNIK49.20
 MIEJSCE435