Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 221: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1224: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 2.0, LD 19EW 3 SS H4= 14062.53
1224: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 2.0, LD 20EW 2 SS HA+1 14071.72
1224: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 2.0, LD 21EW 3 CN DK-1 10087.19
2223: L. Pyda - T. Witek, 0.0, LD 7NS 3 NT xW C8-3 80099.72
2223: L. Pyda - T. Witek, 0.0, LD 8NS 1 NTE D2-2 10083.38
2223: L. Pyda - T. Witek, 0.0, LD 9NS 5 HS C2+1 48090.82
3225: M. Zbroja - J. Gaworczyk, 10.0, LD 16EW 3 DN CK-1 5037.16
3225: M. Zbroja - J. Gaworczyk, 10.0, LD 17EW 4 SS H3+1 45025.00
3225: M. Zbroja - J. Gaworczyk, 10.0, LD 18EW 3 NTW H8+1 43067.49
4229: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 22NS 2 HW CK+2 17085.42
4229: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 23NS 6 SE S10= 143026.63
4229: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 24NS 3 NTS DA= 40074.39
5230: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 13EW 3 NTS S7+1 63029.45
5230: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 14EW 3 NTN C5= 40048.21
5230: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 15EW 1 NTS C7-1 10044.51
6228: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 31NS 2 D xS SJ-1 20025.58
6228: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 32NS 4 SE DA-1 10065.37
6228: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 33NS PASS 065.63
7220: H. Krakowiak - A. Żywiec, 7.0, LD/SL 25EW 2 SE HK+2 17030.76
7220: H. Krakowiak - A. Żywiec, 7.0, LD/SL 26EW 4 HE S7-1 10035.97
7220: H. Krakowiak - A. Żywiec, 7.0, LD/SL 27EW 6 H xE CA-2 3000.27
8222: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 28NS 3 NTS SQ+1 63068.21
8222: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 29NS 3 NTW H5= 60053.11
8222: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 30NS 4 HE CK= 42031.95
9218: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 10NS 5 D xS C3-2 50049.32
9218: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 11NS 1 NTN HJ+2 15046.29
9218: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 12NS 3 NTW H2+1 43047.25
10217: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 4NS 3 SS CQ-1 10022.59
10217: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 5NS 4 HW S2+1 45031.91
10217: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 6NS 5 HE D10= 65010.75
11219: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 1EW 6 HS CA= 98014.97
11219: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 2EW 4 SE S5+1 45032.08
11219: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 3EW 4 SW DJ-1 1009.51
 +/-
 WYNIK47.73
 MIEJSCE507