Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 22: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS, DS/144

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
120: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 25NS 65015.85
120: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 26NS 10064.03
120: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 27NS 42047.15
216: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 19NS 11027.66
216: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 20NS 62083.88
216: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 21NS 9032.83
218: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 22EW 68070.84
218: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 23EW 143073.37
218: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 24EW 40025.61
213: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 31EW 14055.33
213: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 32EW 10034.63
213: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 33EW 034.37
319: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS 7EW 20026.03
319: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS 8EW 10016.62
319: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS 9EW 79094.24
314: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS 16NS 20096.72
314: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS 17NS 110099.86
314: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS 18NS 10092.49
515: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS 1NS 5021.70
515: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS 2NS 48030.00
515: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS 3NS 6803.58
521: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS 10EW 20040.82
521: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS 11EW 4305.91
521: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS 12EW 43052.75
523: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS 13NS 63070.55
523: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS 14NS 13031.68
523: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS 15NS 10055.49
617: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 4EW 10050.41
617: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 5EW 43042.68
617: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 6EW 99099.45
 +/-
 WYNIK49.89
 MIEJSCE402