Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 218: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1229: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 13NS 3 NTS C6= 60026.03
1229: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 14NS 3 NTN C5= 40051.79
1229: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 15NS 2 NTW S5= 12044.37
2230: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 4EW 3 S xS CQ-2 50098.62
2230: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 5EW 4 HW D4+1 45068.09
2230: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 6EW 6 D xN HA-2 30077.27
3228: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 22NS 4 HW CK+1 65059.54
3228: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 23NS 6 NTW HJ-1 10094.16
3228: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 24NS 4 NT xS DA-1 10012.40
4217: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 16EW 3 CE DA+1 13080.74
4217: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 17EW 3 NTN H10-1 5082.65
4217: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD 18EW 2 D xS CA= 1804.10
5219: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 19NS 4 SS H5= 42080.11
5219: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 20NS 3 H xE CK-2 50068.44
5219: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD 21NS 1 NT xW S4-2 30092.51
6226: T. Sobczak - W. Gałek, 6.0, LD 1NS 6 HS CA= 98085.03
6226: T. Sobczak - W. Gałek, 6.0, LD 2NS 6 SE D9= 9802.78
6226: T. Sobczak - W. Gałek, 6.0, LD 3NS 4 HE DK= 62053.17
7225: M. Zbroja - J. Gaworczyk, 10.0, LD 28NS 3 NTN SQ+1 63068.21
7225: M. Zbroja - J. Gaworczyk, 10.0, LD 29NS 3 NTW H5= 60053.11
7225: M. Zbroja - J. Gaworczyk, 10.0, LD 30NS 5 H xW D6= 6500.84
8227: A. Skowroński - M. Marszał, 7.5, LD 25EW 3 NTE HK= 60049.05
8227: A. Skowroński - M. Marszał, 7.5, LD 26EW 4 SW C7-1 10035.97
8227: A. Skowroński - M. Marszał, 7.5, LD 27EW 5 HE CA-1 503.81
9221: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 10EW 5 D xS C3-2 50050.68
9221: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 11EW 1 NTN HJ+2 15053.71
9221: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 12EW 3 NTW H2+1 43052.75
10220: H. Krakowiak - A. Żywiec, 7.0, LD/SL 31NS 3 NTW C10= 40016.58
10220: H. Krakowiak - A. Żywiec, 7.0, LD/SL 32NS 4 SE DA-1 10065.37
10220: H. Krakowiak - A. Żywiec, 7.0, LD/SL 33NS 3 HN DJ= 14094.71
11222: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 7EW 3 NTW S4-1 10063.15
11222: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 8EW 2 SW H6= 11070.19
11222: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 9EW 4 HS SJ+1 45026.85
 +/-
 WYNIK54.14
 MIEJSCE202