Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 217: K. Cieślak - T. Kołat, 2.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1230: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD EW 6 HS CA= 98014.97
1230: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD EW 4 SW C7= 42013.06
1230: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD EW 6 SW DJ-2 2001.66
2228: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD NS 3 SS H5+1 17054.90
2228: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD NS 4 SS HK= 62083.88
2228: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD NS 1 NTN DK+2 15077.25
3227: A. Skowroński - M. Marszał, 7.5, LD EW 3 NTN H2= 60073.97
3227: A. Skowroński - M. Marszał, 7.5, LD EW 3 NTN SJ+1 43022.45
3227: A. Skowroński - M. Marszał, 7.5, LD EW 2 HE CK-1 5024.45
4218: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD NS 3 CE DA+1 13019.26
4218: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD NS 3 NTN H10-1 5017.35
4218: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD NS 2 D xS CA= 18095.90
5225: M. Zbroja - J. Gaworczyk, 10.0, LD NS 2 D xS SJ-3 8002.99
5225: M. Zbroja - J. Gaworczyk, 10.0, LD NS 4 CN HK= 13085.68
5225: M. Zbroja - J. Gaworczyk, 10.0, LD NS 2 HS DJ= 11090.59
6224: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 2.0, LD NS 3 NTW H3-1 10090.24
6224: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 2.0, LD NS 4 HE S7-1 10064.03
6224: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 2.0, LD NS 3 NTW D10+1 43020.92
7226: T. Sobczak - W. Gałek, 6.0, LD EW 4 HE D7+1 65040.46
7226: T. Sobczak - W. Gałek, 6.0, LD EW 5 SE H2+2 71055.84
7226: T. Sobczak - W. Gałek, 6.0, LD EW 5 S xW HA-2 30039.24
8220: H. Krakowiak - A. Żywiec, 7.0, LD/SL EW 3 NTW S4-1 10063.15
8220: H. Krakowiak - A. Żywiec, 7.0, LD/SL EW 3 HE HA-2 10016.62
8220: H. Krakowiak - A. Żywiec, 7.0, LD/SL EW 4 HS C2+2 4809.18
9219: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD NS 4 HS SQ-2 2001.50
9219: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD NS 3 NTW H5= 60053.11
9219: K. Kałuziński - J. Szkup, 10.0, LD NS 6 C xS H3-2 30053.06
10221: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD EW 3 SS CQ-1 10077.41
10221: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD EW 4 HW S2+1 45068.09
10221: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD EW 5 HE D10= 65089.25
11229: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD NS 4 HW SK= 62029.45
11229: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD NS 1 NTN HJ+1 12016.07
11229: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD NS 3 NTW H10+1 43047.25
 +/-
 WYNIK45.86
 MIEJSCE583