Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53/ok.58 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 215: W. Dygas - P. Dubowski, 10.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1209: W. Prętki - S. Pryputniewicz, 7.0, LB 7EW 3 NTW S4-1 10062.98
1209: W. Prętki - S. Pryputniewicz, 7.0, LB 8EW 3 NTE D2-2 10016.35
1209: W. Prętki - S. Pryputniewicz, 7.0, LB 9EW 5 S xE HA-2 5005.66
2199: A. Gocyła - J. Cydzik, 12.0, LB 10EW 5 CS DA-2 20040.88
2199: A. Gocyła - J. Cydzik, 12.0, LB 11EW 1 NTN HJ+3 18028.12
2199: A. Gocyła - J. Cydzik, 12.0, LB 12EW 3 NTW S6+1 43052.77
3200: A. Marzyński - M. Purczyński, 4.0, LB/- 13EW 3 NTS SJ+2 6602.63
3200: A. Marzyński - M. Purczyński, 4.0, LB/- 14EW 3 NTN SJ+1 43022.64
3200: A. Marzyński - M. Purczyński, 4.0, LB/- 15EW 3 CW S5-2 10011.60
4201: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 16EW 3 DN CK-1 5036.95
4201: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 17EW 3 NTN HQ-1 5082.92
4201: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 18EW 5 CW H8= 40050.00
5202: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 19EW 4 SS H5-3 15097.39
5202: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 20EW 2 SS HA+2 17050.28
5202: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 21EW 2 NTN SA-2 20096.15
6203: A. Grygorczuk - T. Fedak, 5.0, LB/- 22EW 4 HW CK+2 68071.15
6203: A. Grygorczuk - T. Fedak, 5.0, LB/- 23EW 6 SE H8-1 1005.75
6203: A. Grygorczuk - T. Fedak, 5.0, LB/- 24EW 4 SW CA-1 5077.20
7204: R. Chmiel - J. Sidelnik, 12.0, LB 25EW 4 SE HK+1 65084.15
7204: R. Chmiel - J. Sidelnik, 12.0, LB 26EW 4 HE H8= 62083.52
7204: R. Chmiel - J. Sidelnik, 12.0, LB 27EW 2 SW HJ+2 17021.37
8205: M. Matwijewicz - Z. Rzucidło, 8.0, LB 28EW 3 NTN SA+1 63031.92
8205: M. Matwijewicz - Z. Rzucidło, 8.0, LB 29EW 3 NTW H5= 60047.14
8205: M. Matwijewicz - Z. Rzucidło, 8.0, LB 30EW 6 CN DQ-3 15042.58
9206: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 31EW 2 SE D10-1 5023.92
9206: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 32EW 3 NTE D3+3 69096.66
9206: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 33EW 2 NTS S10-1 5052.39
10207: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 1EW 4 SN C6+1 45054.85
10207: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 2EW 4 SE C7+2 48069.75
10207: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 3EW 4 SW DJ= 62046.94
11208: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB 4EW 3 NTE D6-3 3006.39
11208: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB 5EW 4 HW D4+1 45068.24
11208: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB 6EW 4 DN HA+2 17023.20
 +/-
 WYNIK47.41
 MIEJSCE520