Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 212: P. Pietrażycki - K. Wójcik, 9.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1204: R. Chmiel - J. Sidelnik, 12.0, LB 19NS 3 SS H5+1 17054.90
1204: R. Chmiel - J. Sidelnik, 12.0, LB 20NS 2 SS HK+2 17049.73
1204: R. Chmiel - J. Sidelnik, 12.0, LB 21NS 3 NTN DK= 60097.27
2205: M. Matwijewicz - Z. Rzucidło, 8.0, LB 22NS 4 HW CK+2 68029.16
2205: M. Matwijewicz - Z. Rzucidło, 8.0, LB 23NS 7 SW HQ-2 20099.46
2205: M. Matwijewicz - Z. Rzucidło, 8.0, LB 24NS 4 S xW CA-1 10040.05
3206: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 25NS 4 SE HK+1 65015.85
3206: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 26NS 4 HE S7-1 10064.03
3206: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 27NS 4 HW D10= 42047.15
4207: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 28NS 3 NTS SQ+1 63068.21
4207: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 29NS 4 SE DK= 62026.89
4207: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 30NS 5 HE CK-1 5080.00
5208: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB 31NS 2 NTW H3= 12052.57
5208: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB 32NS 4 SW D5+1 65011.94
5208: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB 33NS 3 HN H8-1 5047.61
6209: W. Prętki - S. Pryputniewicz, 7.0, LB 1NS 6 HS CA= 98085.03
6209: W. Prętki - S. Pryputniewicz, 7.0, LB 2NS 3 NTW C2+2 46054.86
6209: W. Prętki - S. Pryputniewicz, 7.0, LB 3NS 4 SW DJ-1 10090.49
7199: A. Gocyła - J. Cydzik, 12.0, LB 4NS 3 CW DJ= 11015.15
7199: A. Gocyła - J. Cydzik, 12.0, LB 5NS 4 HW S8+1 45031.91
7199: A. Gocyła - J. Cydzik, 12.0, LB 6NS 5 D xN HK-1 10041.05
8200: A. Marzyński - M. Purczyński, 4.0, LB/- 7NS 3 NTW S4-2 20073.97
8200: A. Marzyński - M. Purczyński, 4.0, LB/- 8NS 1 SW H6+1 11029.81
8200: A. Marzyński - M. Purczyński, 4.0, LB/- 9NS 4 HN SA+1 45073.15
9201: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 10NS 3 HE CA+1 17077.12
9201: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 11NS 3 NTN HJ= 40086.95
9201: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 12NS 3 NTW C10+1 43047.25
10202: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 13NS 3 NTS SJ+1 63070.55
10202: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 14NS 3 NTN SJ+1 43077.55
10202: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 15NS 1 NTS CJ-1 10055.49
11203: A. Grygorczuk - T. Fedak, 5.0, LB/- 16NS 2 DN HQ-1 5062.84
11203: A. Grygorczuk - T. Fedak, 5.0, LB/- 17NS 3 NTN HQ= 40046.72
11203: A. Grygorczuk - T. Fedak, 5.0, LB/- 18NS 5 C xW DJ= 55011.48
 +/-
 WYNIK55.04
 MIEJSCE172