Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 210: S. Droszcz - L. Hugiel, 14.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1201: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 25NS 4 SE HK+1 65015.85
1201: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 26NS 5 SW DA-3 30095.78
1201: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 27NS 3 NTE C6+1 43020.92
2202: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 28NS 4 HS SQ-2 2001.50
2202: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 29NS 3 NTW H5+1 63015.00
2202: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 30NS 6 C xS H3-1 10062.78
3203: A. Grygorczuk - T. Fedak, 5.0, LB/- 31NS 2 HE C5-1 5076.08
3203: A. Grygorczuk - T. Fedak, 5.0, LB/- 32NS 4 SW D5= 62020.18
3203: A. Grygorczuk - T. Fedak, 5.0, LB/- 33NS 4 HN DJ-2 10029.82
4204: R. Chmiel - J. Sidelnik, 12.0, LB 1NS 4 HS C5= 42032.56
4204: R. Chmiel - J. Sidelnik, 12.0, LB 2NS 3 NTW CJ+1 43081.80
4204: R. Chmiel - J. Sidelnik, 12.0, LB 3NS 4 SW DJ+1 65019.15
5205: M. Matwijewicz - Z. Rzucidło, 8.0, LB 4NS 3 CE DA-2 20081.82
5205: M. Matwijewicz - Z. Rzucidło, 8.0, LB 5NS 5 HE S8= 45031.91
5205: M. Matwijewicz - Z. Rzucidło, 8.0, LB 6NS 5 SW DA-1 10065.70
6206: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 7NS 3 NTW S4-1 10036.85
6206: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 8NS 2 HE C10= 11029.81
6206: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 9NS 5 S xW CK-1 20046.85
7207: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 10NS 4 H xE CA+1 9901.23
7207: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 11NS 1 NTN HJ+1 12016.35
7207: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 12NS 3 NTW D9+1 43047.25
8208: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB 13NS 3 NTS SJ+1 63070.55
8208: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB 14NS 6 NTN SJ-1 5016.94
8208: H. Krzymiński - P. Ciesielski, 7.0, LB 15NS 1 NTS C5-1 10055.49
9209: W. Prętki - S. Pryputniewicz, 7.0, LB 16NS 2 HW S7+1 14011.75
9209: W. Prętki - S. Pryputniewicz, 7.0, LB 17NS 4 SS S5+1 45075.00
9209: W. Prętki - S. Pryputniewicz, 7.0, LB 18NS 6 CW H9-1 5087.43
10199: A. Gocyła - J. Cydzik, 12.0, LB 19NS 4 SS H6= 42080.11
10199: A. Gocyła - J. Cydzik, 12.0, LB 20NS 4 SS HK= 62083.88
10199: A. Gocyła - J. Cydzik, 12.0, LB 21NS 2 DE C4-1 5023.57
11200: A. Marzyński - M. Purczyński, 4.0, LB/- 22NS 3 NTE S2+3 6909.13
11200: A. Marzyński - M. Purczyński, 4.0, LB/- 23NS 6 SE C4-1 10094.16
11200: A. Marzyński - M. Purczyński, 4.0, LB/- 24NS 3 SW D8+1 1702.45
 +/-
 WYNIK43.63
 MIEJSCE652