Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 21: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS, DS/144

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
115: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS 16NS 11030.63
115: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS 17NS 1004.13
115: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS 18NS 7502.62
117: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 19EW 790100.00
117: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 20EW 17050.28
117: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 21EW 10062.77
123: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS 28EW 63031.92
123: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS 29EW 60047.14
123: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS 30EW 5031.09
218: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 4EW 10077.36
218: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 5EW 45068.24
218: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 6EW 65089.16
313: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 13NS 60025.83
313: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 14NS 5016.67
313: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 15NS 30016.02
414: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS 31NS 15034.39
414: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS 32NS 6807.00
414: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS 33NS 5078.00
520: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 7EW 3004.70
520: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 8EW 5051.11
520: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 9EW 4808.98
522: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 10NS 20059.12
522: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 11NS 43094.18
522: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 12NS 43047.23
616: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 1EW 5078.25
616: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 2EW 43017.93
616: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 3EW 62046.94
619: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS 22NS 68028.85
619: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS 23NS 68057.81
619: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS 24NS 46083.24
 +/-
 WYNIK45.05
 MIEJSCE606