Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 19: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS, DS/144

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
113: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 10NS 20059.12
113: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 11NS 15046.12
113: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 12NS 46014.41
116: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 31EW 1503.72
116: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 32EW 69096.66
116: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 33EW 14088.20
322: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 7NS 20074.17
322: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 8NS 10083.65
322: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 9NS 7905.80
323: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS 25NS 63033.61
323: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS 26NS 62016.48
323: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS 27NS 5096.16
418: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 1EW 5078.25
418: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 2EW 42012.89
418: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 3EW 17020.56
420: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 4NS 10049.72
420: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 5NS 45031.76
420: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 6NS 65010.84
417: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 16NS 11088.74
417: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 17NS 45074.79
417: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 18NS 5087.33
414: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS 28EW 63031.92
414: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS 29EW 13013.08
414: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS 30EW 4005.05
615: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS 13EW 60074.17
615: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS 14EW 43022.64
615: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS 15EW 40093.37
621: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS 22EW 68071.15
621: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS 23EW 68042.19
621: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS 24EW 46016.76
 +/-
 WYNIK48.11
 MIEJSCE492