Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 18: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS, DS/144

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
123: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS 7NS 10036.85
123: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS 8NS 12016.62
123: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS 9NS 45073.15
221: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS 4NS 10022.59
221: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS 5NS 45031.91
221: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS 6NS 65010.75
222: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 22NS 68029.16
222: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 23NS 143026.63
222: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 24NS 40074.39
317: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 31EW 14055.33
317: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 32EW 69096.66
317: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 33EW 5022.00
419: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS 1NS 5021.70
419: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS 2NS 42086.94
419: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS 3NS 17079.34
416: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 13NS 60026.03
416: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 14NS 40051.79
416: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 15NS 9082.55
413: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 25EW 65084.15
413: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 26EW 10035.97
413: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 27EW 43079.08
520: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 19EW 42019.89
520: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 20EW 10088.66
520: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 21EW 15022.75
614: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS 10EW 20040.82
614: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS 11EW 15053.71
614: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS 12EW 43052.75
615: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS 28EW 10089.95
615: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS 29EW 14013.51
615: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS 30EW 5020.00
 +/-
 WYNIK48.19
 MIEJSCE490