Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 176: M. Skowron - O. Zacharewicz, 4.5, LB, LB/127

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1161: R. Szkwarek - S. Kotas, 7.0, LB 1NS 4 HS CA+1 45045.06
1161: R. Szkwarek - S. Kotas, 7.0, LB 2NS 5 SE HA+1 48030.00
1161: R. Szkwarek - S. Kotas, 7.0, LB 3NS 3 NTW DJ+1 63032.09
2162: Z. Halat - S. Kozar, 17.0, LB 4NS 3 NTE DK-2 20081.82
2162: Z. Halat - S. Kozar, 17.0, LB 5NS 4 HW S7+1 45031.91
2162: Z. Halat - S. Kozar, 17.0, LB 6NS 6 D xN HK= 109099.03
3163: W. Felsztyński - A. Włodarczak, 3.0, LB 7NS 3 NTW S4-1 10036.85
3163: W. Felsztyński - A. Włodarczak, 3.0, LB 8NS 2 HE SK+1 1408.38
3163: W. Felsztyński - A. Włodarczak, 3.0, LB 9NS 5 SE CA-1 10035.21
4164: M. Sakowicz - C. Rekret, 4.0, NZ/LB 10NS 4 HE CA+1 6509.86
4164: M. Sakowicz - C. Rekret, 4.0, NZ/LB 11NS 3 NTN HJ= 40086.67
4164: M. Sakowicz - C. Rekret, 4.0, NZ/LB 12NS 3 NTW D9+1 43047.25
5165: K. Lindner - R. Boberski, 5.5, LB 13NS 3 NTN H2= 60026.03
5165: K. Lindner - R. Boberski, 5.5, LB 14NS 3 NTN SJ+1 43077.55
5165: K. Lindner - R. Boberski, 5.5, LB 15NS 2 NTS CQ-2 20031.73
6166: K. Rogoziński - R. Sakowicz, 29.0, LB 16NS 2 HW S9= 11030.47
6166: K. Rogoziński - R. Sakowicz, 29.0, LB 17NS 4 DS H3+1 15030.74
6166: K. Rogoziński - R. Sakowicz, 29.0, LB 18NS 3 NTW SQ+2 46026.91
7167: F. Radwan - J. Żarski, 5.0, LB 19NS 3 HE S4= 1404.09
7167: F. Radwan - J. Żarski, 5.0, LB 20NS 3 SS HA+1 17049.73
7167: F. Radwan - J. Żarski, 5.0, LB 21NS 2 SS D9-3 3001.36
8168: H. Nehring - G. Hajkowicz, 3.0, LB 22NS 4 HW CK+2 68029.16
8168: H. Nehring - G. Hajkowicz, 3.0, LB 23NS 3 NTW H4+2 66071.33
8168: H. Nehring - G. Hajkowicz, 3.0, LB 24NS 6 S xW CA-3 50083.79
9169: A. Niziałek - R. Góralski, 4.5, LB 25NS 3 NTE HK+2 6605.15
9169: A. Niziałek - R. Góralski, 4.5, LB 26NS 4 HE D6-1 10064.03
9169: A. Niziałek - R. Góralski, 4.5, LB 27NS 2 SW D10+1 14088.99
10170: A. Dudkiewicz - T. Zwoliński, 4.0, LB 28NS 3 NTS SQ+1 63068.21
10170: A. Dudkiewicz - T. Zwoliński, 4.0, LB 29NS 3 NTW H5+1 63015.00
10170: A. Dudkiewicz - T. Zwoliński, 4.0, LB 30NS 6 C xS H3-2 30053.06
11171: Ł. Wieczorek - B. Gajewski, 7.0, LB 31NS 1 NTN S9= 9087.83
11171: Ł. Wieczorek - B. Gajewski, 7.0, LB 32NS 5 C xN HA-1 10042.68
11171: Ł. Wieczorek - B. Gajewski, 7.0, LB 33NS PASS 065.63
 +/-
 WYNIK45.38
 MIEJSCE598