Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53/ok.58 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 164: M. Sakowicz - C. Rekret, 4.0, NZ/LB, LB/127

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1175: D. Mazurak - M. Nieznański, 12.0, LB 4NS 3 CE DK-2 20082.08
1175: D. Mazurak - M. Nieznański, 12.0, LB 5NS 4 HW S7+1 45031.76
1175: D. Mazurak - M. Nieznański, 12.0, LB 6NS 5 SW DA-1 10065.97
2172: M. Marciniak - C. Plachimowicz, 8.0, LB 22EW 4 HW CK+2 68071.15
2172: M. Marciniak - C. Plachimowicz, 8.0, LB 23EW 4 SE S10+1 65017.95
2172: M. Marciniak - C. Plachimowicz, 8.0, LB 24EW 4 SW D9-1 5077.20
3168: H. Nehring - G. Hajkowicz, 3.0, LB 28NS 3 NTN H5= 60043.29
3168: H. Nehring - G. Hajkowicz, 3.0, LB 29NS 3 SE HJ-1 10093.32
3168: H. Nehring - G. Hajkowicz, 3.0, LB 30NS 4 HE S2= 42031.65
4176: M. Skowron - O. Zacharewicz, 4.5, LB 10EW 4 HE CA+1 65090.05
4176: M. Skowron - O. Zacharewicz, 4.5, LB 11EW 3 NTN HJ= 40013.16
4176: M. Skowron - O. Zacharewicz, 4.5, LB 12EW 3 NTW D9+1 43052.77
5174: A. Mazurak - T. Karanikas, 4.5, LB 19EW 4 SS H5= 42019.78
5174: A. Mazurak - T. Karanikas, 4.5, LB 20EW 3 SS HA+1 17050.28
5174: A. Mazurak - T. Karanikas, 4.5, LB 21EW 2 NTN DK= 12047.25
6173: S. Drewalski - J. Rybacki, 8.0, LB 25NS 3 SE HK+1 17069.13
6173: S. Drewalski - J. Rybacki, 8.0, LB 26NS 4 HE D3-1 10064.01
6173: S. Drewalski - J. Rybacki, 8.0, LB 27NS 3 NTE H8+1 43020.82
7163: W. Felsztyński - A. Włodarczak, 3.0, LB 31NS 2 SE C5-1 5076.08
7163: W. Felsztyński - A. Włodarczak, 3.0, LB 32NS 4 SW D5+1 65011.94
7163: W. Felsztyński - A. Włodarczak, 3.0, LB 33NS PASS 065.63
8165: K. Lindner - R. Boberski, 5.5, LB 1EW 4 SN C6+1 45054.85
8165: K. Lindner - R. Boberski, 5.5, LB 2EW 5 SE D9+1 48069.75
8165: K. Lindner - R. Boberski, 5.5, LB 3EW 2 SW HQ+2 17020.56
9162: Z. Halat - S. Kozar, 17.0, LB 7EW 3 NTW S4-1 10062.98
9162: Z. Halat - S. Kozar, 17.0, LB 8EW 2 NTS DA+1 1505.40
9162: Z. Halat - S. Kozar, 17.0, LB 9EW 5 S xE CA-1 20052.90
10171: Ł. Wieczorek - B. Gajewski, 7.0, LB 16EW 2 SE HA+1 14088.19
10171: Ł. Wieczorek - B. Gajewski, 7.0, LB 17EW 2 H xE SA-2 30058.26
10171: Ł. Wieczorek - B. Gajewski, 7.0, LB 18EW 4 CW H8+1 15020.11
11166: K. Rogoziński - R. Sakowicz, 29.0, LB 13NS 3 NTN H2= 60025.83
11166: K. Rogoziński - R. Sakowicz, 29.0, LB 14NS 3 NTN C8-1 5016.67
11166: K. Rogoziński - R. Sakowicz, 29.0, LB 15NS 2 NTS C8-3 30016.02
 +/-
 WYNIK48.08
 MIEJSCE493