Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 163: W. Felsztyński - A. Włodarczak, 3.0, LB, LB/127

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1172: M. Marciniak - C. Plachimowicz, 8.0, LB 19EW 4 SS H6= 42019.78
1172: M. Marciniak - C. Plachimowicz, 8.0, LB 20EW 4 SS HA= 62016.12
1172: M. Marciniak - C. Plachimowicz, 8.0, LB 21EW 2 NTN DK+1 15022.80
2167: F. Radwan - J. Żarski, 5.0, LB 25NS 4 S xE HK+1 9900.14
2167: F. Radwan - J. Żarski, 5.0, LB 26NS 4 HE C2+1 6503.44
2167: F. Radwan - J. Żarski, 5.0, LB 27NS 3 NTW D10+2 4603.84
3176: M. Skowron - O. Zacharewicz, 4.5, LB 7EW 3 NTW S4-1 10062.98
3176: M. Skowron - O. Zacharewicz, 4.5, LB 8EW 2 HE SK+1 14091.55
3176: M. Skowron - O. Zacharewicz, 4.5, LB 9EW 5 SE CA-1 10064.50
4174: A. Mazurak - T. Karanikas, 4.5, LB 16EW 3 DN HQ-2 10055.36
4174: A. Mazurak - T. Karanikas, 4.5, LB 17EW 4 SS H3+1 45025.21
4174: A. Mazurak - T. Karanikas, 4.5, LB 18EW 4 H xN CQ-1 20031.13
5173: S. Drewalski - J. Rybacki, 8.0, LB 22NS 4 HW CK+2 68028.85
5173: S. Drewalski - J. Rybacki, 8.0, LB 23NS 6 NTW C2-1 10094.25
5173: S. Drewalski - J. Rybacki, 8.0, LB 24NS 6 C xN S10-1 10012.23
6162: Z. Halat - S. Kozar, 17.0, LB 28NS 3 NTS SQ+1 63068.08
6162: Z. Halat - S. Kozar, 17.0, LB 29NS 3 NTW C6= 60052.86
6162: Z. Halat - S. Kozar, 17.0, LB 30NS 5 HE CK-1 5079.83
7164: M. Sakowicz - C. Rekret, 4.0, NZ/LB 31EW 2 SE C5-1 5023.92
7164: M. Sakowicz - C. Rekret, 4.0, NZ/LB 32EW 4 SW D5+1 65088.06
7164: M. Sakowicz - C. Rekret, 4.0, NZ/LB 33EW PASS 034.37
8161: R. Szkwarek - S. Kotas, 7.0, LB 4EW 3 S xS CQ-1 20095.14
8161: R. Szkwarek - S. Kotas, 7.0, LB 5EW 4 HW S7+1 45068.24
8161: R. Szkwarek - S. Kotas, 7.0, LB 6EW 5 S xW DA-1 20021.25
9170: A. Dudkiewicz - T. Zwoliński, 4.0, LB 13EW 3 NTS S7= 60074.17
9170: A. Dudkiewicz - T. Zwoliński, 4.0, LB 14EW 3 NTN C4= 40048.47
9170: A. Dudkiewicz - T. Zwoliński, 4.0, LB 15EW 2 NTS CQ-2 20068.37
10165: K. Lindner - R. Boberski, 5.5, LB 10NS 3 HE CK+1 17077.07
10165: K. Lindner - R. Boberski, 5.5, LB 11NS 3 NTN HJ+1 43094.18
10165: K. Lindner - R. Boberski, 5.5, LB 12NS 3 NTW H2+2 46014.41
11175: D. Mazurak - M. Nieznański, 12.0, LB 1NS 4 SN C5+1 45045.15
11175: D. Mazurak - M. Nieznański, 12.0, LB 2NS 4 SE H5+2 48030.25
11175: D. Mazurak - M. Nieznański, 12.0, LB 3NS 4 SW D5= 62053.06
 +/-
 WYNIK47.55
 MIEJSCE512