Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 15: M. Jakubowski - Z. Połeć, 2.0, DS, DS/144

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
121: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS 16EW 11069.53
121: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS 17EW 10095.63
121: M. Czyżyński - C. Szczerba, 0.0, DS 18EW 75097.40
114: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS 22EW 68070.84
114: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS 23EW 68042.39
114: M. Mazurek - B. Szkodziński, 0.5, DS 24EW 30039.24
216: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 25NS 15072.36
216: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 26NS 10064.03
216: C. Skowrońska - W. Baranowski, 0.0, DS 27NS 4900.54
313: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 4NS 10049.59
313: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 5NS 45031.91
313: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 6NS 10065.70
417: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 10EW 62070.55
417: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 11EW 14074.59
417: F. Miazga - W. Rączka, 3.0, DS 12EW 2000.28
423: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS 19EW 10092.51
423: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS 20EW 17050.27
423: J. Grocholski - S. Grocholski, 4.0, DS 21EW 5076.43
522: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 1EW 5078.30
522: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 2EW 48070.00
522: A. Łada - E. Wójcik, 4.0, DS 3EW 68096.42
520: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 31NS 5076.08
520: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 32NS 62020.18
520: J. Dawidowski - P. Janich, 5.0, DS 33NS 11018.96
619: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS 13NS 60026.03
619: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS 14NS 43077.55
619: L. Grakowicz - R. Wisłocki, 2.5, DS 15NS 4006.60
618: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 28NS 10010.05
618: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 29NS 14086.49
618: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 30NS 5080.00
 +/-
 WYNIK57.01
 MIEJSCE115